Skocz do zawartości

Telefon za 1000 - 1300zl max.


Recommended Posts

Część wszystkim!

 

Zastanawiam sie nad zakupem nowej Motoroli moto G6 Plus za 1000zł w abonamencie w plusie. Wciskaja mi również motorole moto G5 plus za 800zl, ale wydaję mi sie że G6 to lepszy wybór.

 

Dodatkowo zacząłem sie zastanawiać nad Xaomi MI2 który ma andka one.

Ewentualnie htc u ultra, ale jestem do niego najmniej przekonany.

 

Zależy mi na przyzwoitwj wydajnosci i parametrech aparatu jak i samej bateri, oraz żeby procek sie nie przegrzewal.

Głównie przegladanie neta, you tube i nawigacja.

Chyba że polecacie jakiś inny telefon w tej cenie, tylko uprzedzam LG odpada.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Ta motka to poziom +/- Mi A2 pod względem aparatów. Raz jeden cyknie lepsze zdjęcie, raz drugi. Co do wyboru to ta Motka jest całkiem sensowna w tym budżecie. W przeciwieństwie do Mi A2 jest telefonem kompletnym, gdyż ma jacka, ma slot na karty pamięci, ma NFC. Dodatkowo trochę lepsza bateria i świetne Moto gesty. Na duży minus tragicznie wystające aparaty.

Z innych możesz jeszcze rozważyć Xiaomi Redmi Note 5 w wersji 4/.64. Brakuje w nim NFC i ma microUSB a nie typ C, ale posiada ogromną baterię 4000mAh. W kwestii zdjęć będzie odrobinę gorzej niż w Mi A2. 

Link to post
Share on other sites

HTC U Ultra wydajnościowo LG G6. Ex flagowiec, który na pewno bedzie lepszym wyborem niż sredniej. Ma jednak kilka wad, jest duży, brak jacka, bateria taka se (ludzie niby wyciągają na wifi 6h SOT) no i strasznie się palcuje, ale to chyba standard przy szklanej obudowie

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o szklaną obudowe w htc czy wystajacy aparat w moto g6 plus to mi nieprzeszkadza, ponieważ i tak kupuję etui ochronę które osloni te obudowy. :)

Dodatkowym plusem moto nad htc bedzie chyba też odrobinę dłuższa praca na bateri, i procek niej jest flagowcem wiec moze sie mniej nagrzewac. Tak mi sie wydaje.

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem ze to MI A2 też można wyrwać za 1000zł w proline. W sferis już za 1100zl, a x-kom za 1300zł to już nie opłacalne za tę cenę. Tylko dziwi mnie że jedni opisali że MI A2 ma wersje andka oreo lub android one. Sa jakieś różne wersje tego MI A2?

Link to post
Share on other sites

Htc już nie ma nawet wsparcia, wg mnie nie warto. Co do motki to się nie zdziw, bo aparat tam wystaje tak mocno, że większość etui nawet go nie zakrywa na zero.Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Na jakiej podstawie takie wnioski?

 

Androida P musi dostać - startował z nougatem

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy, nieraz podawali kilka modeli a później były aktualizacje. Poza tym osobiście wolałbym flagowy model na oreo niż sredniaka z androidem P. Nie ta wydajność, pomijając już fakt, że nakładka od HTC jest mega szybka i u ultra lepiej chodzi niż większość aktualnych flagowców.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj masz promocję w x-kom na telefony Xiaomi. Redmi Note 5 4/64 za 899zł, Mi A2 4/64 1099zł. Jak na oficjalną polską dystrybucję ceny świetne. W cenach standardowych zdecydowanie lepiej brać w Proline, gwarancję 2 letnia tak czy siak masz tyle, że w innym serwisie niż CCS. 

Link to post
Share on other sites

Proline robi ludzi w balona. Jest dobrze do momentu kupna. Oddaj coś na gwarancję - czekasz miesiąc minimum. Jestem ciekaw jak u nich jest z rękojmą. Poza tym tam musi być jakiś wałek bo produkt nowy który ma fakturę lub paragon powinien mieć gwarancję producenta a u nich takiej nie ma (telefony nie są z polskiej dystrybucji) a o ile mi wiadomo kupno i sprzedaż to = używany produkt. Czytałem opinie na temat tego sklepu to 3 na 5 to negatywy (wszystkie odnośnie reklamacji). I nie są to pojedyncze komentarze a raczej większość niestety

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Wiec chyba nie będę kombinować i wezmę w plusie albo kupie w x-kom. Jakiś kod rabatowy jest w x-kom na xiaomi?

Htc u ultra sobie odpuszcze, bo jest tylko z roczną gwarancją. A sprzedawca w większości to bestcena.

Więc pozostaje zakupić Moto G6 Plus lub Xiaomi MI A2.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Również skłaniałbym się bardziej ku G6 Plus niż G5. Parametrowo wygląda dobrze (64GB/4GB Ram) wiec wydajnościowo nie powinno być problemu. Na plus dobrej jakości wyświetlacz i funkcja Turbodoładowanie która wraz z dołączona ładowarka z technologią TurboPower działa naprawdę szybko. Jeżeli aż tak nie zależy Ci na aparacie Mi A2 to też dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

Jednynie co odrzuca mnie od tego xiaomi to bateria i ewentualne to że mógłby się trochę nagrzewac za bardzo z tym prockiem.

https://www.gsmmaniak.pl/875932/xiaomi-mi-a2-test/

W testach czasu pracy na bateri zdecydowana przegrywa z motorola x4 a to w zasadzie prawie to samo co G6 Plus.

A jeśli chodzi o aparat to chyba też bedzie porównywalny z G6 Plus.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Jak sadzicie motorola moto G6 Plus dostanie aktualizacje do androida 9.0 P ?

Dostanie ale co zrobi ta aktualizacja z tym telefonem to już inna sprawa. Może jeszcze nie ta ale jak będzie się zbliżać premiera G7 to z aktualizacjami może ci nagle telefon tracić funkcjonalności. U motoroli to ostatnio znak rozpoznawczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...