Skocz do zawartości

Recommended Posts

Za jakiś czas kończy mi się umowa. Byłem w sumie zdecydowany na HTC Desire HD ale ostatnio czytałem o nowym produkcie HTC czyli EVO. I zastanawiam się czy warto na niego czekać.

Kiedy w ogóle może trafić do sprzedaży u operatorów?

 

Sieć 4g mnie nie interesuje bo i tak nie jestem i nie będę w zasięgu.

Więc czy będzie on dużo lepszy od D HD?

Link to post
Share on other sites

No właśnie trochę się różni. I nie ma on qwerty. Z tego co wyczytałem to:

-mocniejszy procesor (podobno dwurdzeniowy!!)

-więcej ram (1GB)

-lepszy ekran (960 x 540)

-MHL (to samo co HDMI tylko dodatkowo ładuje telefon)

-Sense 3.0 (podobno tylko na nowych ma działać)

 

No i podobno tylko w USA ma taką nazwę u nas może mieć inną bo jest on bez kart sim. I boję się, żę dodadzą karty sim i zmienią oprócz nazwy też bebechy :(

 

Ciężko znaleźć pewne dane ponieważ często okazuje się już pod koniec jakiegoś opisu, że mylą się recenzentom HTC EVO 4g z HTC EVO 3D :)

Link to post
Share on other sites

Nie. O ten w 4,3" ekranem

Przecież ten model jest w naszym kraju bezużyteczny z powodu braku obsługi WCDMA.

ale ostatnio czytałem o nowym produkcie HTC czyli EVO.

To nie jest nowość. Ten telefon był produkowany przed DHD.

Kiedy w ogóle może trafić do sprzedaży u operatorów?

Nigdy, ten model wypuszczony został tylko na Stany do sieci CDMA.

No właśnie trochę się różni. I nie ma on qwerty. Z tego co wyczytałem to:

-mocniejszy procesor (podobno dwurdzeniowy!!)

-więcej ram (1GB)

-lepszy ekran (960 x 540)

-MHL (to samo co HDMI tylko dodatkowo ładuje telefon)

-Sense 3.0 (podobno tylko na nowych ma działać)

W Polsce ten telefon nazywać się będzie Sensation (aka Pyramid) i będzie to następca DHD.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/sensa ... ation.html

Link to post
Share on other sites

Warto poczekać na nowe smartphone'y HTC.

Dwurdzeniowe procki i podwyższona rozdzielczość ekranu kuszą, do tego HTC starannie wykonuje swoje produkty (w przeciwieństwie do Samsunga).

 

To zależy też od Ciebie. Wolisz zabawkę - SGSII, chcesz poważny telefon - HTC Evo3D/Sensation.

 

Tak swoją drogą to HTC Evo3D (bo chyba o ten chodziło autorowi tematu) ma oficjalnie pojawić się w Europie latem.

Link to post
Share on other sites

Wersja GSM HTC EVO 3D byc moze bedzie znacznie okrojana od tej ktora wyjdzie w stanach. nie sa to w 100% wiadomoscia ale plotka glosi ze zamiast (i tak juz malej)4GB pamieci wewnetrzenej bedzie tylko 1GB a zdjecia 3D bedzie mozna zrobic co najwyzej w rozdzielczosci 2 MP. Wjecej info pod adresem>>> gforgames.com/gadgets/news-gadgets/htc-evo-3d-gsm-version-dumbed-specs-8033/

Link to post
Share on other sites

To zależy też od Ciebie. Wolisz zabawkę - SGSII, chcesz poważny telefon - HTC Evo3D/Sensation.

Uzasadnij.

Bo to taki plasticzan dla dzieciaków. Samsung nie wyciągnął wniosków z badziewnej obudowy SGSa (jeden upadek = śmierć) i znów wpycha tandetne plastiki. Obudowa obudową, ale popatrz na wygląd tego telefonu - zwyczajnie wygląda śmiesznie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...