Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza sieciowego


Recommended Posts

Witam, chciałbym zaczerpnąć waszych opini i może bylibyście w stanie polecić mi coś ciekawego i taniego.

 

A więc odtwarzacz musi mieć opcję przeglądania np laptopa przez wifi tak jak to się odbywa pomiędzy 2 komputerami w sieci. Na pewno full hd, musi odtwarzać wszystkie formaty filmów z napisami (najlepiej, żeby były polskie znaki). Czy te sprzęty odtwarzają skompresowany format ntfs? czy tylko fat, tak jak jest to przy tv poprzez usb? no i co najważniejsze muszę mieć opcję przeglądania internetu.. bez tego ani rusz, czy filmy z YT w rozmiarze full hd będą się cieły ? z tego co wiem, bardzo często slabsze sprzęty nie wyrabiają wlasnie z 1080p a z tego co widać słabe są procesory w takich odtwarzaczach.

 

Moja cena jest to max 500zł

Znalazłem takie coś, co sądzicie? http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=56328

Link to post
Share on other sites

1. bo mój tv nie odtwarza napisów

2. bo mój tv nie czyta plików ntfs ( powyżej 3 giga czyli o 1080p mogę zapomnieć )

3. laptop, kosztuję dużo więcej i niema interfejsu na TV.

4. do laptopa nie mam pilota którym mógł bym operować

5. nie mam internetu w TV a taki sprzęt by mi to umożliwił np. You Tube

6. mógł bym odtwarzać muzykę i zmieniać utwory poprzez pilot a nie laptop

7. musial bym kupic dobry pc zeby nie ciął filmów full hd a taki już sporo kosztuje z hdmi

 

I na pewno jeszcze więcej możliwości zastosowania można było by znaleźć

 

aktualnie używam laptopa do tego wszystkiego, ale szczerze powiem, że strasznie uciążliwe jest coś robienie na laptopie i patrzenie na ekran TV, jak chcesz zatrzymać film to trzeba wstać z łóżka itp. taki odtwarzacz sieciowy znacznie by mi uprościł życie. W tej chwili wygląda to tak, że mam bardzo duży tv z kinem domowym a oglądam filmy na laptopie bo wiecej roboty przy podłączanie kombinowaniu, niż to warte..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...