Skocz do zawartości

Jaki GPS do 300 zł ?


Recommended Posts

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem nawigacji do 300 zł, chciałbym żeby GPS był wyposażony w transmiter FM i była możliwość wgrywania innych map. Jak na razie moją uwagę przyciągnął GOCLEVER Navio 500 Plus PL tylko z tego co czytam, to ma ekran HD i według dużej ilości użytkowników jest beznadziejny bo nic w nim nie widać. Drugim moim wyborem nad jakim się zastanawiam to Pentagram Nomad EVO GPS 4.3, ale z tego co czytałem jest problem z wgrywaniem map np. AUTOMAPA ponieważ pentagram jest wyposażony w Windows CE 6,0. Bardzo prosiłbym o pomoc w wyborze jakiegoś produktu lub polecenie innego GPS niż te wymienione wyżej. Jestem zielony w tym to mój pierwszy GPS więc za wszelkiego rodzaju porady oraz propozycje będę bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie moją uwagę przyciągnął GOCLEVER Navio 500 Plus PL tylko z tego co czytam, to ma ekran HD i według dużej ilości użytkowników jest beznadziejny bo nic w nim nie widać.

Ten model jest niepolecane ze względu na mułowatość (duża rozdzielczość a HW z GC 5066) a nie ze względu na nieczytelny ekran.

 

Drugim moim wyborem nad jakim się zastanawiam to Pentagram Nomad EVO GPS 4.3, ale z tego co czytałem jest problem z wgrywaniem map np. AUTOMAPA ponieważ pentagram jest wyposażony w Windows CE 6,0.

AutoMapa najnormalniej w świecie pracuje na CE6.0.

 

Przyjrzyj się Modecomowi Freeway MX2 za ~330zł z szybkim procesorem i dużą ilością pamięci RAM -> http://pdaclub.pl/index.php?view=articl ... emid=88:52

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...