Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach Intel


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Mając taką umowę jak ten gość, w przypadku choroby RACZEJ bierze się urlop niż odchodzi z firmy. Wiadomo, że jak zdiagnozowali mu raka i zostało mu już mało życia to przecież nie będzie siedział w firmie ale trzymamy kciuki, żeby to był tylko PR ;)

Link to post
Share on other sites

Oł....  preorder dla świadomych i oblatanych widzę  w końcu wjechał... 

 

 

teraz cierpliwie czekamy na Cyberpunk 2077

 

Trzy miesiące czekałeś na preorder to jeszcze równo trzy miesiące sobie poczekasz na CP.


No ale chyba będzie warto? 5fps piechotą nie chodzi...

 

btw. z tym zacnym AIO może być nieco goro w te piękne nadchodzące lato.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

teraz cierpliwie czekamy na Cyberpunk 2077 w międzyczasie zobaczymy tego Cinebencha właściciele Syfzenów mówią,że siekiera tytuł

 

 

 

4982bvd.jpg

Mój drogi @Błażejku - Jego Wspaniałość Cinebench, jako najdoskonalsza z doskonalyszych platform testowych, został wypromowany przez firmę Intel jako "jedyne słuszne i miarodajne środowisko testowe dla procesorów" - a z firmą Intel nie możesz się nie zgadzać (zobacz do kontraktu) ;)

 

Edit: literówka

Edytowane przez Rebelmind
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie ma co patrzeć na programy testujące, najważniejsze co producenci procesorów mogą dać nam wszystkim. Jakie nowości wprowadzają, jakie udoskonalanie, jak cały czas dają nam coraz więcej i przespawają granice naszych możliwości, nie ważne jaka firma. Nie ważne kto jest najlepszy, ważne, że wszyscy razem z nim jesteśmy lepsi. 

 

i28vZKb.png

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oł....  preorder dla świadomych i oblatanych widzę  w końcu wjechał... 

 

 

 

Trzy miesiące czekałeś na preorder to jeszcze równo trzy miesiące sobie poczekasz na CP.

No ale chyba będzie warto? 5fps piechotą nie chodzi...

 

btw. z tym zacnym AIO może być nieco goro w te piękne nadchodzące lato.

pre ordery są na i7 10700KF ale po co zamawiać ,,gorszą wersję,, skoro zamówienie z i7 10700K kosztuje tyle samo ? ok parę złotówek drożej wyszło worth it

5fps piechotą nie chodzi otóż toooooooo !

 

dobre ~10-15fps ugrywam out of the box z RAM w quad chanel trzeba jeszcze zrobić OC na sweet spot 3600MHz gdzie O.C CPU do 5300MHz ? gdzie O.C RTX 2080?

 

chłodzenie za słabe? zależnie od recenzji kosztujące obecnie mniej niż 300zł?? AIO z zdjęcia jest lepsze ewentualnie wypada 1-2c gorzej na wykresach od premium +450zł chłodzeń powietrznych na czele z z Noctuami D-15S D-14 etc... dla mnie to 10/10 stosunek cenna-wydajność zawsze i wszędzie chłodzenie powietrzne jeb#$$#@$ będzie nie będę tu wspominał o aspektach estetycznych a tym bardziej co robią na chłodnicy 4x wentylatory w konfiguracji PUSH-PULL gdy każdy z nich wytwarza ciśnienie statyczne powyżej 2.0mm H2O

 

jak pisałem żadna z recenzji nie uwzględnia konfiguracji PUSH-PULL wtedy taka 500zł Noctua zostaje sprowadzona do poziomu boxowego coolera AMD przez budżetowe entry AIO

 

LOSZSBP.png

Link to post
Share on other sites

pre ordery są na i7 10700KF ale po co zamawiać ,,gorszą wersję,, skoro zamówienie z i7 10700K kosztuje tyle samo ? ok parę złotówek drożej wyszło worth it

5fps piechotą nie chodzi otóż toooooooo !

 

dobre ~10-15fps ugrywam out of the box z RAM w quad chanel trzeba jeszcze zrobić OC na sweet spot 3600MHz gdzie O.C CPU do 5300MHz ? gdzie O.C RTX 2080?

 

chłodzenie za słabe? zależnie od recenzji kosztujące obecnie mniej niż 300zł?? AIO z zdjęcia jest lepsze ewentualnie wypada 1-2c gorzej na wykresach od premium +450zł chłodzeń powietrznych na czele z z Noctuami D-15S D-14 etc... dla mnie to 10/10 stosunek cenna-wydajność zawsze i wszędzie chłodzenie powietrzne jeb#$$#@$ będzie nie będę tu wspominał o aspektach estetycznych a tym bardziej co robią na chłodnicy 4x wentylatory w konfiguracji PUSH-PULL gdy każdy z nich wytwarza ciśnienie statyczne powyżej 2.0mm H2O

 

jak pisałem żadna z recenzji nie uwzględnia konfiguracji PUSH-PULL wtedy taka 500zł Noctua zostaje sprowadzona do poziomu boxowego coolera AMD przez budżetowe entry AIO

 

LOSZSBP.png

Quad channel?
Link to post
Share on other sites

Mój drogi @Błażejku - Jego Wspaniałość Cinebench, jako najdoskonalsza z doskonalyszych platform testowych, został wypromowany przez firmę Intel jako "jedyne słuszne i miarodajne środowisko testowe dla procesorów" - a z firmą Intel nie możesz się nie zgadzać (zobacz do kontraktu) ;)

 

Edit: literówka

uuuu a mi się zdaję,że trzeba się cofnąć do roku 2017 i konferencji AMD podczas targów CES wtedy świat pierwszy raz usłyszał i oszalał na punkcie najlepszej gry ever made Cinebench wcześniej nikt nie wiedział co to jest xD tak narodziła się Cinebenchomania pamiętam jakby to było wczoraj sam przecież oglądałem stream zaraz wszyscy po tej konferencji na forach zakładali tematy chwaląc się swoimi cinepunkcikami :D hype na cinebencha trwa do dzisiaj opsss sorry trwał do dzisiaj po premierze Comet Lake właściciele Syfzenów już nie szpanują wynikami w tej grze,bo nie wypada zwyczajnie

https://youtu.be/1v44wWAOHn8?t=643

Edytowane przez snapfire
Link to post
Share on other sites

uuuu a mi się zdaję,że trzeba się cofnąć do roku 2017 i konferencji AMD podczas targów CES wtedy świat pierwszy raz usłyszał i oszalał na punkcie najlepszej gry ever made Cinebench wcześniej nikt nie wiedział co to jest xD tak narodziła się Cinebenchomania pamiętam jakby to było wczoraj sam przecież oglądałem stream zaraz wszyscy po tej konferencji na forach zakładali tematy chwaląc się swoimi cinepunkcikami :D hype na cinebencha trwa do dzisiaj opsss sorry trwał do dzisiaj po premierze Comet Lake właściciele Syfzenów już nie szpanują wynikami w tej grze,bo nie wypada zwyczajnie

https://youtu.be/1v44wWAOHn8?t=643

No masz rację premiera Comet Lake to zbawienie niebios ! Bardzo tania, chłodna no i dziury połatane. Niebieskie ludki szybko do sklepu kupować bo kto inny napędzi sprzedaż 

Link to post
Share on other sites

eIOiuRK.jpg

 

 

 dobrze kombinujesz :P teraz patrz proszę wybacz ale nie mogę się powstrzymać aby cie zaorać i zgasić to jest silniejsze ode mnie

 

w roku 2015 w temacie wypowiedziały się uwaga dwie osoby

w roku 2016 w temacie wypowiedziały się uwaga cztery osoby

 

teraz najlepsze rok 2017 jego początek styczeń-luty w tym czasie AMD zapowiada Syfzen 1000 gdzie na konferencji zostaje użyty Cinbench co się dzieję w tym samym czasie na forum ? temat powraca za grobu ! wysyp postów codziennie po kilka szał entuzjazm nastała Cinbenchomania porównywalna do Małyszomani każdy chce grać w cinbecha każdy używa komap 24/7 do cienbencha ubhubhu przypadek zbieg okoliczności ostry cień mgły dopadł ten temat,ze tak rozkwitł ? nie sadze

 

http://forum.benchmark.pl/topic/107119-cpu-benchmark-cinebench-r15/page-5

popatrzcie sobie na daty postów i

Edytowane przez snapfire
Link to post
Share on other sites

 dobrze kombinujesz :P teraz patrz proszę wybacz ale nie mogę się powstrzymać aby cie zaorać i zgasić to jest silniejsze ode mnie

 

w roku 2015 w temacie wypowiedziały się uwaga dwie osoby

w roku 2016 w temacie wypowiedziały się uwaga cztery osoby

 

teraz najlepsze rok 2017 jego początek styczeń-luty w tym czasie AMD zapowiada Syfzen 1000 gdzie na konferencji zostaje użyty Cinbench co się dzieję w tym samym czasie na forum ? temat powraca za grobu ! wysyp postów codziennie po kilka szał entuzjazm nastała Cinbenchomania porównywalna do Małyszomani każdy chce grać w cinbecha każdy używa komap 24/7 do cienbencha ubhubhu

 

http://forum.benchmark.pl/topic/107119-cpu-benchmark-cinebench-r15/page-5

popatrzcie sobie na daty postów i

 

2017, marzec, procesory:

phenom

nie wiem

i7

xeon

ryzen 1700 i i7 6850

i5

i5

phenom

i5

i7 5960x

xeon

i7

 

rok 2018

core 2 quad

i5

i7

xeon

i9

xeon

2x xeon

i5

i9

i9

nie wiem x3

i5

ryzen 2600

xeon

xeon

 

 

No faktycznie, zaorali ten temat ryzenami, dwoma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...