Skocz do zawartości

Recommended Posts

No, na T6400 niektóre strony z dekodowaniem filmu w zwykłym HD miały problem, wiec tu będzie podobnie...

Ew. możesz sprawdzić ten sam film z inna przeglądarką np: firefox, albo jeszcze coś innego, zobacz też czy uruchomione jest przyśpieszenie sprzętowe i co daje jego zmiana. 

Link to post
Share on other sites

Ja i tak używam 720p bo uważam że 1080p na ekranie 15.4 (16:10) z rozdzielczością 1280x800 jest zbyt duża, teraz mam inne pytanko.

Mam jeszcze starszego laptopa, ACER Extensa 5220, z Celeronem M530 (1 rdzeniowiec) i mam procesor na półce, Core 2 Duo T5450 (2 rdzeniowiec) i czy ten procesor będzie pasował do tego laptopa? W CPU-Z mam socket 479 mPGA, natomiast procesor jest pod Socket 478

Link to post
Share on other sites

Z tym lapkiem daj sobie na luz...już pora na niego...albo przeprowadź experyment transplantacji   :lol:

 

Używam go do starych gierek typu CHAMP Galagon, mogę zrobić eksperyment i sprawdzić czy będzie działać, jak nie to zostanie na Celeronie :P

Link to post
Share on other sites
Gość paprykarz

 

 

W CPU-Z mam socket 479 mPGA, natomiast procesor jest pod Socket 478

 

To przecież dwie różne podstawki. Jak to wpasujesz to masz nobla z elektroniki.

 

Dał bym sobie spokój na twoim miejscu. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczególnie, że za 400zł można mieć poleasingowca z i5 2c/4t powyżej 3ghz. Naprawdę nie wiem po co męczyć takie starocie, jeżeli nie jest to uzasadnione (sam używam 2 sprzęty podobne do tego z tematu, ale tylko dlatego, że jest na nich soft pod CNC i są pancerne) No chyba, że ktoś ma, lubi pograć w starocie, a szkoda mu nawet tych 400zł na komputer.

Link to post
Share on other sites

To przecież dwie różne podstawki. Jak to wpasujesz to masz nobla z elektroniki.

 

Dał bym sobie spokój na twoim miejscu. 

 

Sprawdziłem i działa, także można zamknąć.

 

Szczególnie, że za 400zł można mieć poleasingowca z i5 2c/4t powyżej 3ghz. Naprawdę nie wiem po co męczyć takie starocie, jeżeli nie jest to uzasadnione (sam używam 2 sprzęty podobne do tego z tematu, ale tylko dlatego, że jest na nich soft pod CNC i są pancerne) No chyba, że ktoś ma, lubi pograć w starocie, a szkoda mu nawet tych 400zł na komputer.

 

Obecnie nie stoję dobrze z kasą, jak będzie kasa to będzie komputer

Link to post
Share on other sites

Jeee :banan:  Paprykarz wisi Ci Nobla, nie wiem jak to załatwi ale nie ma pomiłuj :D

Czuć moc :)?

 

Jest różnica lecz w programach typu CPU-Z czy AIDA64 mam zastrzeżenie, raz mam 6x mnożnik procesora, raz 10x :P Ale jak widać, z C2D laptop się uruchomił

eVegVkV.png

m9Yc0VH.png

Link to post
Share on other sites

To coś jeszcze lepszego niż u mnie po przełożeniu cpu z jednego do drugiego laptopa, procesor zamiast chodzić z bazowym max. zegarem 2.4GHz sam przetaktował się na 2.6GHz - co było tez odczuwalne w wydajności, ot taki darmowy nieprzewidziany bonus.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...