Skocz do zawartości

Następca Galaxy s6 - LG v30 czy Galaxy s8 ?


Recommended Posts

W związku z tym ,ze mój dwuletni s6 niedomaga z baterią i ma "pięknie" wypalone górne belki postanowiłem rozejrzeć się za czymś nowszym w c enie 2 -2,3 (max) tys złotych.

 

Zastanawiam się pomiędzy s8 a v30.  Zależy mi na zdjęciach i muzyce. Nie ukrywam,że troszkę zraziłem się do Samsunga i jego Amoledu, ale przecież LG to tez oled. :/

I jakoś zdecydować się nie mogę, więc wdzięczny będę za wszelkie sugestie.

 

Link to post
Share on other sites

S8 i V30 to bardzo dobre telefony będziesz zachwycony.

 

S8 ma swoje bolączki, tak jak piszesz problemy z ekranem, głośniki (potrafi charczeć i to mocno i często).

 

Na plus S8 3 lata gwarancji, jednak muzycznie i stylistycznie LG V30 jest lepszy. 

 

Dla siebie wybrałem Huawei Mate 10 Pro i Tobie również mogę go polecić. Mocna bateria, muzyka ładnie gra, aparat jest rewelacyjny do tego 3 lata gwarancji. Dobra opcja. 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

co nie weźmiesz będziesz Pan zadowolony.

 

Od siebie jako usera s8, note8, s7, s6 

S6 w dobrych warunkach robi niestety lepsze foto niż s7, s8, note8 które mają w sumie dokładnie ten sam aparat (główny note8)

W słabym świetle dopiero owy robi lepsze zdjęcia.

Sam pod kątem zdjęć zastanawiam się nad Huawei p20 pro, niestety póki co brak amatorskich lub uczciwych recenzji nie za pieniądze.

O LG v30 sam myślałem (w sumie nieco lepiej mym zdaniem wypada fotograficznie ale różnica jest nieznaczna no i ma aparat szerokokątny)

Ohh a tu link do artykułu gdzie sprawdzili to co mi się wydawało na temat aparatów.

 

 https://phandroid.com/2017/05/04/galaxy-s8-vs-s7-vs-s6-vs-s5-camera-test/

 

Looknij na kadry z  final thoughs

 

Ahh jest i google pixel xl, który mym zdaniem robi lepsze zdjęcia niż s8 

 

Przeglądając swoje zdjęcia mobilne na deviantart po zmianie z s6 edge+ na s7 zacząłem się mocno zastanawiać " coś z tym aparatem jest nie tak! zdjęcia robię gorsze od tych z note 4 i s6 edge? " aż powęszyłem i teorie potwierdziłem 

Edytowane przez elvismt
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy oled czy amoled - może się wypalić. Ja wolę osobiście Samsunga - według mnie bardziej dopracowany soft ( nie mówię o optymalizacji a możliwościach jakie daje użytkownikowi czyt "bajerom"). Poza tym LG ma bardzo awaryjne smsrtphone'y. Miałem 2 flagowce, wydałem kupę kasy i oba były minimum raz na gwarancji (bootloopy). Na czymś ta firma zawsze oszczędza i nawet jeśli ten sam procesor w innym smartphonie działa normalnie to w LG jakoś zawsze trotthluje. Fakt - dac jest bardzo dużą zaletą V30, ale ja osobiście wolałbym kupić jakieś fiio i inny smartphone niż firmy LG..

PS

 

A co do aparatu w S7. Robi w miarę zdjęcia, ale wydaje mi się że coś jest zwalone. Zdjęcia są ekstra, ale często jest efekt portretowy (rozmazuje rzeczy w tle) a mam tryb normalny.. Zresztą - zdjęcia w dzień przy dobrych warunkach bardziej przypadły mi do gustu zrobione starym LG G2 ;)

Link to post
Share on other sites

Trudny wybór, ale ja bardziej kierowałbym się na Twoim miejscu w stronę V30. To prawda, że S8 ma bezkonkurencyjny ekran, ale jakość muzyki przemawia na korzyść produktu od LG, co do zdjęć głosy, jak często w takich przypadkach są podzielone, ale jedno jest pewnie - w obu przypadkach najwyższa jakość, a różnica niewielka. No i procek nieco lepszy w LG.

Link to post
Share on other sites

Pod względem audio lepszym wyborem będzie V30, w tym momencie to chyba jeden z najlepiej grających smartphonów na rynku. Fakt że jest trochę drogi przez co nie jest pierwszym wyborem. Z kolei na plus S8 aparat oraz swietny sprawdzony wyświetlacz SuperAmoled. 

Edytowane przez White_Ghost
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...