Skocz do zawartości

Dobry komputer slaba wydajnosc POMOCY!!!


Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy ;( kupilem komputer za 1300 zl z allegro geforce gt 430, amd athlon 2 x4 4X 3,00 GHZ, 4 gb ram (3,25 w xp) i moj problem tkwi ze kupilem kompa pod gry z zalozeniem ze wszystko bedzie mi latac na full i sie grubo mylilem ;/ crysis muli mi na najwyzszych nawet na srednich z rozdzielczoscia 1024x768 muli mi nfs hot pursit 2 na najwyzszych ;/ nawet muli mi left 4 dead (1 czesc) podczas napadu hordy wedlug mnie to komp ktory powinien uciagnac te wszystkie gierki na maxa a nie wyciaga kolega ma troche gorszy komputer od mojego i jakos mu chodza ;/ wiecie co moze byc problemem??? jedyne co mi przychodzi na mysl to program epu 4 engine przez ktore tak jakby mam 768 mhz procesor ;o.Najnowsze sterowniki do karty do reszty z plytki z kompa rowniez nie wiem co moze byc przyczyna BARDZO PROSZE POMOZCIE POMOZCIE!!!!!

Link to post
Share on other sites

Chcesz wszytskie gierki na full a ile mozesz wydac na grafe? ,chlodzenie na procku jakie masz? OC proca bylo cos robione badz jest w planach? oraz jaki posiadasz zasilacz? .Czemu siedzisz na xp majac 4 Gb ramu?

Link to post
Share on other sites

Podczas pakowania/rozpakowywania cpu jest obciążane w kilkunastu % (przynajmniej moje a mam podobny procek), daj zrzut z cpu-z przy obciążeniu OCCT albo podobnym programem do stresowania procesora. Jeżeli wtedy taktowanie cpu będzie niższe niż być powinno, to można się zacząć martwić.

Na mój gust twoja karta graficzna najzwyczajniej nie wyrabia i jest za słaba, zerknij tu: http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html, to jest porównanie z leciwym już GTX 260, które daje pogląd na to, jak bardzo GT 430 nie nadaje się do grania. Wymień na GTS 450 i będzie git.

Link to post
Share on other sites

to przecież opcja C'n'Q - obniża taktowanie proca w spoczynku i jest to w zupełności normalne. Za 1300zł to możesz sobie kupić dobrą grafikę ;) . Na allegro to wszystko złożone jak najtańszym kosztem - więc zasilacz pewnie jakiś noname z napisem 500W, płyta też napewno nie nadaje się do żadnego OC. Procek nawet może być. Żeby gry chodziły ci w miarę dobrze to będziesz musiał jeszcze dołożyć jakieś 400zł/500zł i założyć coś pokroju GTS450 lub lepiej GTX460.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...