Skocz do zawartości

Honor 8 vs HTC 10. Pomoc w wyborze


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bumbel123,

Recommended Posts

Panowie, mój LG G2 zginął śmiercią tragiczną, więc poszukuję następcy. Zastosowanie: głównie internet podstawowe aplikacje (snap, messenger itp.), czasem jakaś gierka. Zależy mi na jak najlepszej płynności, telefonu nie zamierzam zmieniać przez najbliższe dwa lata. Honor bardziej podoba mi się wizualnie, jednak HTC wydaje mi się lepszym wyborem ze względu na szybszy procesor (o ile się nie mylę). Obawiam się tylko słabej baterii w "dziesiątce". Jak wypada EMUI przy HTC Sense? Dawno temu posiadałem HTC Sensation i byłem mega zadowolony z nakładki i wykonania telefonu. Maksymalnie mogę wydać 800zł, oczywiście w grę wchodzą tylko używane egzemplarze. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. :)

Edytowane przez bumbel123
Link to post
Share on other sites

W aktualnych wersjach Sense to już zupełnie co innego niż kiedyś. Teraz nie ma już takich wodotrysków jak kiedyś - całość nakładki mocno odchudzili co spowodowało, że zbliżyła się do czystego androida (sam miałem Sensation XE więc dokładnie zdaję sobie sprawę jak kiedyś wyglądała nakładka). EMUI z drugiej strony jest zupełnym przeciwieństwem czystego andka i jest bardziej rozbudowane niż Sense.

 

Co do samych telefonów, to poleciłbym chyba bardziej HTC z powodu mocniejszego procesora. Kirin 950 jest sam w sobie wydajny, ale jego gpu kuleje, a wspominałeś, że będziesz czasami grał. Czas pracy na jednym ładowaniu raczej będzie bardzo podobny w tych telefonach.

Link to post
Share on other sites

HTC 10 ma jakieś problemy z baterią z tego co się orientuję. Lepiej zbadaj temat i jak już kupisz to koniecznie na gwarancji. Sprzętowo - HTC, ale dosyć sporo użytkowników narzeka na wyłączający się telefon

Link to post
Share on other sites

Miałem LG G5 około półtora roku. Ma on niestety sporo wad...żywotność baterii to jedna z nich. Ciężko wyciągnąć więcej niż 2h na ekranie przy LTE, a przy WiFi można lekko przekroczyć 3h. Spasowanie dolnego elementu pozostawia też wiele do życzenia. 

 

Ogólnie bardzo szybki smartfon z bardzo dobrym aparatem, ale jak już, to polecam dokupić ze dwie dodatkowe baterie żeby sobie wymieniać w razie gdyby miało zabraknąć prądu w ciągu dnia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...