Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów.

Chciałbym zakupić słuchawki nauszne, będę z nich korzystać wyłącznie w domu do komputera przede wszystkim do grania (CoD, Bf, CS, Battleground) no i pobocznie do oglądania filmów i seriali, czasami muzyki. Ogólnie przez 4 lata korzystałem z jednych słuchawek były to PHILIPS SHP1900. Ostatnio się zepsuły i szukam teraz nowych lepszych. Czyli głębokie z takimi gąbkami, głównie raczej mi chodzi aby były bardzo wygodne, żeby ucho jakby wchodziło pomiędzy te gąbki i ogółem nie bolały po nich uszu bo zazwyczaj mam je na głowie jakoś 6-8 godzin dziennie. Słuchawki mogą nie muszą posiadać mikrofon jest to obojętne. W cenie do 200-250 zł. Także oczekuję dobrych propozycji.

Jeśli czegoś brakuje w opisie proszę dać znać a uzupełnię. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Link to post
Share on other sites

Do integry. Ogółem głównie zależy mi na komforcie, żeby były wygodne i tym, że długo je poniosę, nie rozwalą się za szybko. Chodzi o to, że jakość dźwięku jest dla mnie drugorzędna, a pułap cenowy, który podałem to mój max, i pytanie czy znacie coś tańszego?

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie zależy ci na jakości dźwięku to kup jakieś superluxy za 100zl na integrze zagrają tak samo jak słuchawki za 250czy 350zl.

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Zwykły zjadacz chleba nie usłyszy różnicy, słuchawki nie grają dobrze z same z siebie aby dobrze zagrały muszę śmieć jakieś przyzwoite źródło czyt. Kartę dźwiękowa w naszym przypadku .

 

I nikogo nie wprowadzam w błąd tylko przedstawiam fakty a ma możliwość posłuchania słuchawek akg za 1700zl i porównaniu ich z kilkoma superluxami, snabem, senheizerem, kossem ur 40. Na tym samym źródle.

 

I do zastosowań takich jak gry to słuchawki typu superlux HD 699, kos ur 40 w połączeniu z najprostsza dźwiękowa xonar dg sprawują się świetnie nic więcej nie potrzeba .

 

A jeśli ktoś chce czystego dźwięku w muzyce itp itd to już trzeba inwestować w dużo lepszy sprzęt niż karta za 100zl

 

P. S. No chyba że dla. Kogoś gra cena i takie razer krakeny za 300zl lub ss Syberia to super pro gamingowe słuchawki to faktycznie nie ma o czy dyskutować.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

 

 

 

Akurat superluxy grają przyzwoicie. Spora część słuchawek za 250-300zl gra gorzej. Natomiast na superluxach 669 na pewno zauważy różnice między Integrą i lepszym źródłem. Moim zdaniem np Cloudy czy iski dziewiątkowe na lepszym źródle grają od sl-ów 669 gorzej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Zwykły zjadacz chleba nie usłyszy różnicy, słuchawki nie grają dobrze z same z siebie aby dobrze zagrały muszę śmieć jakieś przyzwoite źródło czyt. Kartę dźwiękowa w naszym przypadku . I nikogo nie wprowadzam w błąd tylko przedstawiam fakty a ma możliwość posłuchania słuchawek akg za 1700zl i porównaniu ich z kilkoma superluxami, snabem, senheizerem, kossem ur 40. Na tym samym źródle. I do zastosowań takich jak gry to słuchawki typu superlux HD 699, kos ur 40 w połączeniu z najprostsza dźwiękowa xonar dg sprawują się świetnie nic więcej nie potrzeba . A jeśli ktoś chce czystego dźwięku w muzyce itp itd to już trzeba inwestować w dużo lepszy sprzęt niż karta za 100zl P. S. No chyba że dla. Kogoś gra cena i takie razer krakeny za 300zl lub ss Syberia to super pro gamingowe słuchawki to faktycznie nie ma o czy dyskutować. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Sorry, ale to co przeczytałem to niestety brednie ;)

 

Nie masz pojęcia, jak bardzo potrafią się różnić słuchawki za 100zł, a za 300-350zł. To właśnie w słuchawkach drzemie największy potencjał w tym przedziale cenowym. Możemy tutaj kupić dosłownie szrot lub coś naprawdę ciekawego, a gdy w grę wchodzą używane to już możliwości jest dosłownie masa.

 

Kupienie karty dźwiękowej pokroju SC808 do słuchawek za 100zł jest swoją drogą kolejnym strzałem w stopę, bo znacznie więcej uzyskasz ze słuchawek za te 400zł i integry niż z zestawu SC808 + jakiś budżetowych Superluxów. Ludzie często z kupnem karty dźwiękowej oczekują cudów i zmian w dźwięku, a okazuje się, że są one znacznie bardziej subtelne niż mogło się wydawać. Sprzęty audio powinny być ze sobą odpowiednio dobrane, bo np. taki AIM SC808 zamulał mi Fidelio X2, a integra nie ;)

 

W ogóle pisanie, że słuchawki za 100zł zagrają, jak te za 250-350 jest bezsensowne właśnie z tego względu, że swoją opinię opierasz na raptem kilku parach słuchawek, ale świat się nie kończy na UR40, Snabach i jakiś AKG za 1700 (w ogóle to model podaj), a takie generalizowanie jest po prostu nie na miejscu.

 

Znam wielu zwykłych zjadaczy chleba, którzy potrafili różnicę wyłapywać, tylko trzeba to robić na odpowiednim sprzęcie, a dobry sprzęt nie musi być drogi.

 

@raptor95

Siberie możesz sobie odpuścić, chyba, że będziesz modował.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...