Skocz do zawartości

Blokująca się ikona " start" etc, [Windows 10]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez GALAXYZ,

Recommended Posts

Cześć,  niestety dopadła mnie jakaś dziwna awaria która jest nie mało denerwująca, Dopiero po kilku restartach zaczyna działać poprawnie ikona start , ikona google chrome etc, . Szukałem kliku sposobów na rozwiązanie tego problemów ale nie podziałały. 

 

[W panelu usług lokalnych  , services.msc , nie mogę odnaleźć " Zapora Systemu Windows " ,  ktoś wie co tu jest grane? ten Windows mnie dobija ;x]

 

{Windows Oryginalny}

Edytowane przez gazer
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

Wydaje się że pomogło , na razie zero problemów a dokładnie. Dzięki.

 

start +X  dism /online /cleanup-image /restorehealth

 

start+R  c:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\powershell.exe  ----- >>> Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Wydaje się że pomogło , na razie zero problemów a dokładnie. Dzięki.

 

start +X  dism /online /cleanup-image /restorehealth

 

start+R  c:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\powershell.exe  ----- >>> Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

 

Jednak nie pomogło, po kilku uruchomieniach wrócił problem ,  ale na razie wszystko gra po wykonaniu tego myku. Dam znać czy działa na dłuższą metę. 

 

 HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WpnUserService jest tam nazwa "Start". Zmiana wartości z 2 na 4 i restart kompa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...