Skocz do zawartości

Komputer sam się restartuje


Recommended Posts

Witam,
mam taki problem z komputerem, że postanawia sam się restartować. Dzieję się tak, zaraz po odpaleniu jakieś gry, w sensie np. gram w fifę menu jeszcze działa, meczu raczej nie da rady już rozegrać, tak samo przy przeglądaniu internetu chwilę działa i restartuje się. 
Przeczyściłem wnętrze obudowy, nie czyściłem dokładnie karty graficznej i procka na razie, bo nie mam pasty, ale nic to nie dało.
Zresztą HMWMonitor pokazuje niskie temperatury, tak samo napięcia dawane przez zasilacz mieszczą się w dozwolonym zakresie. Co może być tego przyczyną? 
 

1.Konfiguracja komputera:
mobo: asus M5A97 EVO R2.0
procesor: amd fx 8350
karta graficzna: gtx960
dysk: GoodRam Iridium Pro 240 GB
chłodzenie procesora: SilentiumPC Fera 2 
obudowa: Zalman Z3 plus
2.System operacyjny: Windows 10 Pro 
 

 

Link to post
Share on other sites

Uruchom HWiNFO z zakładki Sensors następnie klik na ikonkę notatnika w dolnym, prawym rogu i wskazujesz miejsce gdzie ma być zapisany log. Używaj PC do wystąpienia resetu. Po ponownym uruchomieniu kierujesz się do zapisanego logu, następnie wrzuć go na jakiś hosting, a tu daj linka.
 

Link to post
Share on other sites

Zaczęło się tak dziać od niedawna i obecnie nie ma opcji zrobić coś bardziej "obiążającego", bo następuje restart.
Zasilacz: Collermaster G550M, Ram 16GB 1333MHZ(generalnie Ram jest jedyną częścią. którą przełożyłem ze starego komputera do nowego).
Logi z HWiNFO: (rozpocząłem po włączeniu systemu, włączyłem grę i komputer się zrestartował)
http://www65.zippyshare.com/v/ofX7Bkm0/file.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...