Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

Od niedawna mam pewien problem w komputerze - co jakiś czas pojawia mi się na dosłownie 1-2 sec okienko jak bym z cmd konsoli uruchamiał - w którym szybko coś się ładuje, kilkanaście linijek tekstu jest jakby szybko  przewijane z góry na dół, szybka sekwencja po czym okienko znika - jest to bardzo irytujące zwłaszcza w grach - gdy gram wywala mnie do pulpitu i następuje ów sekwencja - lubię grac w gry typu cs, Rainbow Six Siege - co bardzo ale to bardzo irytuje gdy jest jakiś ważny moment a tutaj do pulpitu wywala. 

Przeskanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów  oraz programem Malwarebytes Anti-Malware - nic nie wykazało.

Problem tez taki że to wszystko dzieje się tak szybko iż nie jestem w stanie zrobić ss ani nawet przeczytać co tam się robi/wczytuje. 

 

Windows 10 64B.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje. 

Link to post
Share on other sites

Poczytaj o harmonogramie zadań w Windows i zobacz czy nie masz tam czegoś, co pasuje do tych uruchomień. Ja na przykład miałem codziennie o północy odpalany jakiś proces związany z MySQL (takie same objawy jak u ciebie), wyłączyć go mogłem tylko w konfiguracji harmonogramu systemowego.

Link to post
Share on other sites

W tym programie który poleciłeś w zakładce uruchamiania mam takie opcje włączone:

 https://zapodaj.net/0705fa988757c.png.html

Boję się wyłączyć te które mogłyby być potrzebne, które uważasz można wyłączyć? 


Z kolei w harmonogramie zadan mam takie coś:

https://zapodaj.net/e64270eb16c7e.png.html

Nic mi nie mówi żaden wpis więc proszę o pomoc w wskazaniu który to może byc wpis. 

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...