Skocz do zawartości

Sprzedam intel i5 4460, MSI Z97 G43, Steelseries Rival 300, Tracer Mecano gwarancja


Recommended Posts

Hej mam na sprzedaż te rzeczy :

i5 4460 na gwarancji do grudnia 2018 - 470 zł

MSI Z93 G43 na gwarancji do grudnia 2018 - 300 zł

Myszka Steelseries Rival 300 srebrna, mało używana praktycznie w idealnym stanie na gwarancji do stycznia 2019 - 120 zł

Klawiatura Tracer Mecano też mało używana, w idealnym stanie na gwarancji do października 2019 - 70 zł

W innym temacie wystawione mam słuchawki ultrasone HFI 580 w idealnym stanie (nowe kosztują 500 zł). Ja je sprzedaję za 200 z zestawem jak dostałem. Polecam zajrzeć. W razie pytań kontakt przez PW

 

Jestem pierwszym właścicielem wszystkich wystawionych rzeczy, z niczym nie miałem problemu, o sprzęt dbałem

Zdjęcia:

2nCJe9dl.jpg

07uDbOCl.jpg

7o3P1Gll.jpg

DmfPWRMl.jpg

cIdAbbYl.jpg

Jeśli ktoś się dziś zdecyduje to oddam MOBO + CPU za 700 zł + przesyłka

 

Lub zestaw mysz + klawiatura za 190 z przesyłką gratis

Jako, że zależy mi na szybkiej sprzedaży to obniżek cenę mobo na 270 z wysyłką i cpu na 465 z wysyłką. Jak ktoś weźmie obie rzeczy to oddam za 700 z wliczona przesyłką ;)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Wiem, że są zasady na forum, ale potrzebuje gotówki i znów obniżka ceny ma 670 z przesyłką (mobo + cpu). Wydaje mi się, że taniej tego zestawu nie widziałem.. zwłaszcza ma gwarancji także jak ktoś się zdecyduje to PW i zaraz po przelewie wysyłka ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wyjaśnione. Miałem sporo problemów ostatnio u zlecilem wysłanie paczek znajomemu (czego nie zrobil). To moja wina że tego nie dopilnowalem i przepraszam wszystkich użytkowników i tutaj i na mp3 store. Jestem na forum kilka lat i nie chce wyjść na złodzieja czy oszusta (tym bardziej że sprzedałem nie jedna rzecz turaj)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...