Skocz do zawartości

Sinebench


Recommended Posts

Hejka, od bardzo długiego czasu miałem plan powrócić na forum i tym samym być na bieżąco z nowinkami, zwłaszcza, że zostałem z tego forum (jak i z wielu innych pasji) brutalnie wyrwany nagłymi sprawami rodzinnymi. Teraz, gdy już powoli wracam do siebie, może uda mi się zmotywować do wniesienia tutaj czegoś dobrego i może ten temat mi w tym pomoże ;)
 
13 kwi 2013
 
Moja przygoda z forum.benchmark zaczęła się dokładnie w tym dziale, gdzie natrafiłem na buildlog Biafry, po którym wyskoczyłem z butów jako 14-letni łebek i postanowiłem założyć tu konto pisząc bzdurne posty.
 
19 gru 2017
 
Jako niezależny finansowo student, postanawiam sam spróbować zbudować coś ładnego odkładając na to część przeżyciowo-mieszkaniowego kapitału uzyskiwanego siedząc przy tym właśnie stanowisku.
 
Jeśli zawartość tego tematu wywoła chociaż jeden uśmiech albo dobrą myśl w czyjejś głowie to już będę zadowolony. ;)
 
Obecnie wygląda to tak: 
 25530569_1499865296749765_978830207_o.jp
 
W środku, skromne:
 
CPU: i5 4670k + Macho Black-White + Arctic MX-2
MOBO: Fatal1ty H87 Performance
GPU: Asus GTX 770
RAM: 2x4GB Corsair Vengeance Red 1600Mhz
HDD: 1x Blue 1TB
SSD: EVO 120GB

PSU: BeQuiet! L8 630W
CASE: Fractal Design Define R4

SCREEN: BenQ 24" G2450HM + LG L194WTS 19"
 
 
W planach:

 

-> Wyczyszczenie jednostki i przygotowanie zdjęć
 
-> Samodzielnie złożone chłodzenie wodne
-> Wyciszenie zestawu
-> Moc +++
-> Podświetlenie

 

 

 

Owy temat powstał dla własnej motywacji, możliwości udokumentowania przebiegu prac ale przede wszystkim chęci poznania innych punktów widzenia i nauczenia się czegoś od bardziej doświadczonych kolegów. Z miłą przyjemnością przyjmę każdy rodzaj odzewu w miarę powstawania. Dzięki, że wpadłeś!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...