Skocz do zawartości

Czy ten laptop ma wifi?


Recommended Posts

Witam! Kolega chciał, abym mu zamówił laptop do 350 zł używany z wifi na allegro. Znaleźliśmy ofertę z laptopem Asus L2000E za 349 zł. Po telefonie do sprzedawcy z pytaniem czy laptop ma wifi, odpowiedział, że teraz nie ma czasu i abym sobie sprawdził w specyfikacji na internecie. Więc wyszukałem tę stronę http://asus.katalog-notebookow.pl/notebook/asus-l2000/ na której jest napisane "Notebook posiada dwa porty USB 2.0., kartę sieciową 10/100 Mbit (konektor RJ-45) oraz bezprzewodowy standard Wireless LAN 802.11 b/g." Czyli z tego wynika, że powinien mieć wifi. Laptop dzisiaj odebrałem, lecz nie mogłem się doszukać tego wifi. Kontrolka od wifi się nie świeciła. Na dysku twardym były sterowniki do laptopa ściągnięte ze strony asusa i był także Intersil wireless lan driver, jednak, gdy odpalałem tą aplikację nic się nie działo. Po odpaleniu był proces w menedżerze zadań o nazwie tego programu, jednak nic nie odpalało. Więc tu mam do was pytanie, czy ten laptop ma wifi, lub jak do tego wifi się dostać? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sprawdź w biosie czy jest włączone wifi lub wireless device itp. Tak jak kolega wyżej pisał też spróbuj. Na stronie producenta może sobie pisać o wifi, a jak ktoś wcześniej wyjął kartę to nie ma. Też kupiłem kiedyś lapka, na stronie producenta pisało, że wifi jest, a jak otworzyłem laptopa to było puste mini-pci i dwa przewody od anteny (czarny i biały) do niczego nie podłączone. Kontrolka wifi też była ciemna, dopóki nie zakupiłem karty na znanym serwisie. Jedyny plus jest taki, że używane nie są drogie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...