Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet : ~70 zł

Czego potrzebujesz? : Karta dźwiękowa

Przeznaczenie : Gry, komunikacja ts/skype

Źródło : Myślałem nad usb, ale może być też pci, nie wiem co można by było polecić za taką kwotę i co by wyszło na lepsze
Oczekiwania : Przede wszystkim oczekuję lepszej jakości dźwięku mikrofonu, aktualnie posiadam Zalmana mikrofon ZM -Mic1

Inne:   Myślałem nad "Bloody G480" lub też widziałem Xonara używkę koło 60 zł, a jakoś więcej się nie rozglądałem, ktoś, coś może się wypowiedzieć na ten temat lub coś innego polecić?
Link to post
Share on other sites

Jak PCI-E to w tym budżecie szukaj Asus Xonar DGX. Przy czym na tej konkretnej płycie masz PCI a na to stare złącze można znaleźć naprawdę okazyjne karty. Np dopiero co ktoś znalazł o wiele wyższy model Xonar DS za 85zł. DG/DGX to jednak nisko-budżetowa opcja. Będzie lepsza od integry ale czapki z głowy nie zrywa.

Link to post
Share on other sites

Jak PCI-E to w tym budżecie szukaj Asus Xonar DGX. Przy czym na tej konkretnej płycie masz PCI a na to stare złącze można znaleźć naprawdę okazyjne karty. Np dopiero co ktoś znalazł o wiele wyższy model Xonar DS za 85zł. DG/DGX to jednak nisko-budżetowa opcja. Będzie lepsza od integry ale czapki z głowy nie zrywa.

To może wtedy serio lepiej ten nowy mikrofon ale w tej cenie jestem w stanie kupić jakiś 'lepszy' dajmy do 100 zł bo główny problem z tym moim jest taki ze ciągle cicho mnie słychać.. A widzialem testy to u innych lepiej chodził także myślałem ze ta karta cos mi pomoże i ja misze mieć 30 w windowsie ustawione i głośność co najmniej 80 i wtedy 'jakos' mnie słychać ale sa straszne szumy.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...