Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Mam pewien problem - denerwuje mnie fakt, że R2600 zajmują mi tak dużo miejsca. 

 

Uwielbiam ich dźwięk moc, wygląd, dosłownie wszystko. Zaczęła mi po prostu przeszkadzać ich wielkość.

Mam SC808 ze zmienionymi OPAMPami, tylko już nie pamiętam jakie dokładnie to były i AIMem też je napędzam.

 

Słucham rocka, metalu, chorałów gregoriańskich, trochę elektroniki, oglądam filmy i słucham ścieżek dźwiękowych z nich. 

 

 

zffn6E6.png

 

To jest z grubsza plan mojego pokoju.

 

Czy zaproponowalibyście jakieś rozwiązanie w postaci choć trochę mniejszych kolumn w cenie do 500-600 zł? Mogą być używki byle estetyczne. Będą ustawione w tym samym miejscu (oczywiście trochę pod kątem do użytkownika i w odpowiedniej odległości od ściany)

 

Nie chciałbym stracić na jakości :/

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Aż takie małe nie jest, ma 162 cm, tylko monitor szeroki.

To prawda, stereofonia jest raczej kiepska.

 

Te Eris zdają się być bardzo fajne, są jeszcze jakieś propozycje?

W lewym górnym rogu schematu jest rura, więc nie jest bezpośredni kąt.

 

P.S. Polecacie jakiś kabel między głośnikami a kartą SC808? Obecnie mam jakiś 10 metrowy no-name i wydaje mi się, że coś z nim nie tak.

 

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Przy takim odsłuchu tylko monitory. Tylko tak jak mówił pepsi e5 głowy basem nie urwią bas będzie jednak nie będzie go jakoś bardzo dużo ale patrząc na ich gabaryty to i tak będzie nieźle fizyki się nie oszuka chcesz mieć bas potrzeba 8" jednak e5 zachwyca Góra pozycjonowanie i stereofonią

Link to post
Share on other sites

Tak jakoś wyszło, że został mi ten kabel, a byl używany, by móc przewlec głośniki przez cały pokój aż na parapet (przed pokojem mam drążki do ćwiczeń) w wygodny sposób.

Ja bym go skrócił. No i mam nadzieję że jest przyzwoitej jakości.

Link to post
Share on other sites

Cooger, robiłem kiedyś porównanie między oryginalnym Edifiera a tym 10 metrowym i odrobinę lepszy dźwięk był na tym 10 metrowym. Myślę, że na skróceniu mogę stracić jakość. Prędzej kupię nowy, np. http://allegro.pl/kabel-2rca-2rca-prolink-exclusive-3-m-5793-i5098888280.html ...

Link to post
Share on other sites

Możecie mi polecić jakiś względnie tani kabel do tych głośników? Jedno RCA potrzebuję 1,5m, a drugi 3m.

 

https://giphy.com/embed/MUeQeEQaDCjE4

 

Dziękuję Ci bleck za polecenie Presonus.

 

Moja recenzja, przepraszam za ekspresję:

 

 

 

ONE SĄ K**** ZAJ******, MUZYCZNY ORGAZM KOCHAM CAŁY ŚWIAT JA P******* POLECAM PRESONUS ERIS E5 Z CAŁEGO SERCA!

 

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...