Skocz do zawartości

"Komputer napotkał problem..."- Błąd w czasie rozgrywki.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez haymaker,

Recommended Posts

Witam. Na wstępie: posiadam system Win 10 oraz takie dyski:

- Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM

- SSD Kingston V300 60GB SATA3

Od paru dni doświadczam nagłych resetów komputera podczas grania (w "Overwatch"), w tym czasie pokazuje mi się napis "Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie. Trwa zbieranie informacji o błędzie. Po zakończeniu tego procesu komputer zostanie uruchomiony ponownie."

Ładuję się to do 100 %, uruchamia się ponownie i wszystko jest tak jak wcześniej do momentu jak nie odpalę Overwatch bo w Assassin's Creed 4 również jest ten problem ale nie ma już wielkiego napisu pt. "Komputer napotkał problem...". Czasami to występuję szybciej czasami dłużej, a czasami w ogóle nie ma tego problemu ale dzisiaj jest już porażka bo w 3 meczach z rzędu mnie kilka razy wyrzuciło. Zaobserwowałem też, że myszka (SS Kana V2) mi zaczęła świrować (może to ma coś wspólnego) tzn. sama się "odłącza" i czasami trzeba ją wpinać na nowo ale to występuje rzadko, najczęściej po uruchomieniu komputera. 

Tak więc nie mam pojęcia co z tym zrobić dużo ludzi napisało na różnych forach że to przez dysk ale przeskanowałem swoje dyski programem o nazwie "HD Tune Pro Drive Status" i nie wykrył żadnych błędów. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez haymaker
Link to post
Share on other sites

Czy masz zainstalowane wszystkie aktualizacje systemu ? Czy aktualizowałeś bios i sterowniki płyty głównej pod system? Przeskanuj adv Cleaner i Malwerbyte...

Zaglądnij do podglądu zdarzeń i zobacz opis błędów krytycznych.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...