Skocz do zawartości

Recommended Posts

Arcziy no nie wiem z tymi pamieciami - zwaz na to ze ostatnio dominatory wycofuja przez jakies problemy. Ja bym został przy reaperach.

 

Co do mikroprzyciec - są są a tak naprawdę to niewiele osób na to narzeka, może trzeba być bardzo wybrednym albo mieć oko snajpera czy inny czort. Ja bym sie nie bal GTX295. I nawet mimo ciut mniejszej wydajnosci bralbym ją ze wględu że nadal z SLI bywaja problemy w grach. A "kanapka" to niby też SLI ale zarazem co innego.

Link to post
Share on other sites

I nawet mimo ciut mniejszej wydajnosci bralbym ją ze wględu że nadal z SLI bywaja problemy w grach. A "kanapka" to niby też SLI ale zarazem co innego.

W kanapkach są takie same problemy co z SLI z pojedynczych kart.

Mikroprzycięcia widzi sporo osób, jednak godzą się z tym dla większej wydajności. W nowszych sterownikach problemy będą powoli ustępować.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No nic ciekawego mam 5200zł a potrzebuje 6300zł 27-31 sierpnia zamawiam proca+mobo+ram i zakładam. Wtedy wszystko sobie zmierzę żeby odpowiednio kupić rez :) No i oczywiście jak dozbieram 1100zł to kupie już całe lc ;) niestety trochę mi się to opóźniło no ale po prostu kwestia finansowa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Części już zamówione :) Ram juz jest mobo i proc powinny przyjść dzisiaj :) Kasa na lc prawie jest brakuje mi srednio 400zł :> Na razie czekam na lepszy kurs euro-złoty bo kase mam w euro ;) Jak złoże zrobie troche testow i napisze jak dziala nowy sprzet bez oc. A potem jak juz bedzie lc to napisze jaki jest wzrost wydajnosci po oc i wrzuce fotki ;)

Link to post
Share on other sites

2 tygodnie bylem w niemczech to zarobilem 500 euro :roll: Teraz musze troche zaczekac na lepszy kurs i wymienić kase :roll: Ram jest u mnie juz od wtorku Corsair Dominator 1600mhz CL8 a płyta Rampage II Extreme i Procesor Core i7 920 D0 zamówione w poniedziałek kurierem jeszcze nie doszły :P Mam nadzieję że w poniedzialek będą bo ciągle musze siedziec na starym kompie a mi sie to nie usmiacha :) Zwłaszcza że zaraz szkoła i będzie mniej czasu :) Plan mam taki że teraz troche bez podkręcania posiedze jakis tydzien-dwa i wtedy dozbieram 400-500zł i zamawiam juz WC :P

Link to post
Share on other sites

Przecież to b. dobry ram :) Kości dużo szybciej się komunikują między sobą niż np. Reapery 1866mhz cl8 :) Poza tym różnica w 3d mark 06 pomiędzy 1600 a 1866 jest okolo 200 punktów więc sram taką różnicą jak musze dopłaćic 200zł

Link to post
Share on other sites

-dwa i wtedy dozbieram 400-500zł i zamawiam juz WC :)

rozumiem dozbierasz?? bo wodne ci wyjdzie 2tyś złotych na to

 

400zł kosztuje chłodnica

rez prawie 200zł

inne pierdoły pompka

i złączki oraz najważniejszy blok 285zł gtz i7

 

ja już dałem 2tyś (zdowowana jets tez karta)

i musze miec drugie 2tys na zwodowanie płyty (evga sli le) druga chłodnice złączki rez nowy top na pompke pierdoły jakies nowy blok własnie gtz i7 i obudowe nową

Link to post
Share on other sites

:P WC mi wychodzi 3306zł bez przesyłki. Tyle że nie napisałem ile jeszcze mam zł na to :P Ja chce zwodowac wszystko pozadnie: CPU,GPU,NB,SB,Mosfety przeciez wszystko jest napisane w tym temacie :roll:

 

Dzisiaj rano kurier przywiózł procesor :roll: Tylko brakuje mobo :) :)

Link to post
Share on other sites

Przyszło mobo i nie moge odpalic :bicz: Na lcd posterze pisze Locked > DET DRAM > CHECKCPU > VGA BIOS > USBFINAL > INIT ROM > CMOS ERR! i nic nie ma na ekranie... wszystko od nowa złozylem i nadal to samo, resetowałem bios i to samo, przekładałem pamięci i to samo, uruchomilem 1 kosc ramu i to samo..

 

@Szewa 4,2 na codzien to spoko wycisne :P

 

DZIALA! :P:D:cry::D :> :-> :bicz: Trzeba bylo kliknąć F1,F1,Y, Mały enter :help: WC gdzies za 2 tygodnie ze względu na odebranie przesylki;/

Link to post
Share on other sites

Matej na razie jest tak zrobione zeby działało bo i za krótki kabel 8pin na cpu idzie przez srodek i molexy zwisaja i szyba brudna :D Ale nie jest tak zle fajne jest to w R2E ze mozna wszystkie swiatelka wyłączyć :) GreQone przeczytaj poprzednią strone :) Core i7 920 D0, Asus Rampage II Extreme, Corsair Dominator 1600mhz Cl8, WC na wszystko

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...