Skocz do zawartości

Absolutna nowosc, sterowanie falami mozgowymi?


Recommended Posts

Przegladalem ostatnio allegro az natrafilem na cos takiego:

http://allegro.pl/item673631338_ocz_act ... owosc.html

Co o tym myslicie? :D

 

dziwne troche ale dlatego ze jeszcze nie slyszalem o tym :) ciekawe czy podczas gry szybko sie przemeczamy :o moga byc dobre doznania z grami erotycznymi :P)

Link to post
Share on other sites

Było to już... i jakoś o tym nie słychać co może świadczyć tylko o tym, że nie jest to produkt na miane rewolucji, aczkolwiek jak tak dalej pójdzie myszka i klawiatura przestanie nam być potrzebna do gier, i gry Video wejdą na "Wyższy level" : >. Z przyjemnością przetestowałbym takie coś.

Link to post
Share on other sites

Jam jest sceptyk jeżeli chodzi o takie "gadżety". Poza tym wyobraźcie sobie że gracie w czymś takim w energicznego FPSa i ktoś Was o coś spyta lub inaczej przeszkodzi w grze... No masakra jakaś. Albo rysujesz w paintcie jelonka, ktoś cie stuknie w ramię i wychodzi Ci golonka...

 

Według mnie nie ma to szans na przyjęcie się na rynku :)

Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ale chyba tylko na papierze. Jak już ktoś wspomniał - gdyby to było super, to byśmy już o tym dawno wiedzieli. :)

 

Niemniej ktoś z Was może się skusić na mini-recenzję!

 

G.

Jak dostarczycie sprzet, to chetnie go zrecenzuje :o

Link to post
Share on other sites

pewnie tak jak z graniem na komórkach przez bluetooth - pocinałem z kumplem w statki na SE i kazdy telefon przerywał połączenie.. Ogólnie myślę że pomysł do zrealizowania ale za 10 lat jak już będziemy mieli więkzą sieczkę z mózgów.. :[ Narazie wolę starą dobrą mychę i klawiaturę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

po zobaczeniu tego filmiku to się przez chwilę zastanawiałem czy ktoś go nie nakręcił 1 kwietnia ;P

 

ale jak przeczytałem opis co jest na allegro to już nie było tak różowo - bo to co oni pokazali w tym filmiku chodzi mi ten motyw z grą to na pewno nie był całkowicie myślami sterowane tylko tak jak pisze producent "użytkownik może grać w swój ulubiony tytuł praktycznie bez dotykania klawiatury oraz przy minimalnym użyciu myszki." Czyli na pewno kierunkami sterował myszą ... średniawka i tyle

Link to post
Share on other sites

rozwiązanie może być w przyszłości dobre dla niepełnosprawnych ;p

ja jednak muszę czuć klimat kompa czy konsoli, czyli posługiwać się klawą+myszką lub padem :hahaha: oprócz tego niektóre gry (np. sportowe) wymagają wyćwiczenia pewnych umiejętności na kontrolerach a tak mamy raczej wszystko uproszczone

Link to post
Share on other sites

No niezła ściema :hahaha: Armia USA ma jeden z dwóch kontrolerów obsługiwanych falami mózgowymi i pozwala on JEDYNIE na odczytywaniu fal mózgowych i przesuwaniu piłeczki w stronę przeciwnika (im wyższy stan skupienia, tym lepiej). NIC POZA TYM! A urządzenie kosztowało ponoć dziesiątki milionów dolarów.

Link to post
Share on other sites

No niezła ściema :hahaha: Armia USA ma jeden z dwóch kontrolerów obsługiwanych falami mózgowymi i pozwala on JEDYNIE na odczytywaniu fal mózgowych i przesuwaniu piłeczki w stronę przeciwnika (im wyższy stan skupienia, tym lepiej). NIC POZA TYM! A urządzenie kosztowało ponoć dziesiątki milionów dolarów.

They got rickrolled!! Na na na na.

Link to post
Share on other sites

No niezła ściema :D Armia USA ma jeden z dwóch kontrolerów obsługiwanych falami mózgowymi i pozwala on JEDYNIE na odczytywaniu fal mózgowych i przesuwaniu piłeczki w stronę przeciwnika (im wyższy stan skupienia, tym lepiej). NIC POZA TYM! A urządzenie kosztowało ponoć dziesiątki milionów dolarów.

They got rickrolled!! Na na na na.

 

widzieliscie to na discovery :hahaha: bo tez to widzialem :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...