Skocz do zawartości

I7 7700k / 7740x / 7820x


Recommended Posts

Bo  jest mały ;)

 

A testów z neta nie czytaj .Mało to redaktorków dostaje takie karty za napisanie dobrej  opinii?

 

No pewnie że tak jest, ale nie znalazłem materiałów które by były miażdżące dla karty tego producenta. A co do wielkości masz dwie wersje AMP Edition (nie mówię o tych mini) które też do końca nie wiem czym się różnią (AMP Edition i AMP Extreme Core Edition) , Na pewno wielkością. Przy czym cena chociażby na morele jest tej droższej wersji prawie taka sama jak innych producentów. (aktualnie na promocji) I tu są 3 wentyle.

 

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne-12/,,,,,900,,,,,8143O1149462/1/

Bo  jest mały ;)

 

A testów z neta nie czytaj .Mało to redaktorków dostaje takie karty za napisanie dobrej  opinii?

http://cdn.benchmark.pl/uploads/backend_img/c/recenzje/2017/8205_zotac_gtx1080ti/zotac-gtx-1080ti_08.jpg

 

To   jest   zotac extremem 2.5 slota i gęsty radiator , jest  jednym z najlepszych 1080tti

 

No właśnie się ku temu skłaniam...

https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-ti-amp-extreme-core-edition-11gb-gddr5x-352-bit-dvi-d-hdmi-3xdisplayport-box-zt-p10810f-10p-1238054/

Edytowane przez Jalulek
Link to post
Share on other sites

AMP  to  poziom windforca od gigabyte jak nie gorzej .

Masz karte  gr ?ustaw sobie 3000 rpm  i  sprawdź czy ci pasuje ;)

 

Extreme to zupełnie inny poziom .

Z 2 x wiekszy radiator i inny power limit .Coś koło  380wat ;)

 

https://www.zotac.com/us/product/compare/graphics_card?id=653052,653057,661517,660813

 

Z tych 4 biorę pod uwagę te dwie środkowe wersje Extreme i Extreme Core.

 

Bo żeście mi storpedowali tą kartę Zotaca i już ogłupiałem

Nie widzę nigdzie nic do czego można by się było do niej doczepić.Faktem jest jednak że te różnice są niewielkie, ja też jak kupowałem aktualną GTX 970 kupiłem Gaming bo zawsze to ciut więcej ale to był zakup na dwa lata. Tutaj już nie pozwolę sobie na zakup za parę lat. W sumie nie wiem jak jest teraz ale w tych artykułach też podano że producent Zotac przedłuża po rejestracji gwarancje tej karty do 5 lat. Już nawet nie o gwarancje chodzi. Ale jeśli coś takiego było, a było, zawsze to przekonuje do produktu bo producent ocenia że te 5 lat karta pociągnie bez problemu. Koło du*y zazwyczaj sobie nie robią, a reklamacje zdarzają się wszędzie. Teraz i tak sprzęty są na okres gwarancji zazwyczaj...

 

Jakbyście mieli jakiś konkret który tą kartę dyskwalifikuje na korzyść innej firmy piszcie proszę. Z tym prockiem mi dużo pomogliście bo po swoich propozycjach byłem w czarnej du**e. Teraz jeszcze dopasować DDR 4, zasilacz i obudowę i jestem w domu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Odkopię jeszcze ten temat. Planuję podkręcić procka 8700K na tym Aorus z370 gaming 5 do 5 GHZ. Jak sprawa będzie miała się z gwarancją? Czy po podkręceniu do 5 GHz można stracić gwarancję? Jest to bezpieczna wartość z tym chłodzeniem noctua NH-D15S, utrzyma bezpieczne temperatury na najwyższym obciążeniu? Ma ktoś z Was taki podkręcony zestaw?

Link to post
Share on other sites

Gdzieś obiło mi się o uszy że intel oferuje ubezpieczenie na wypadek OC. A co do tych temperatur idzie utrzymać po podkręceniu do 70 stopni na obciążeniu? Patrzyłem na ten filmik

 

 

99 stopni na rdzeniu to zgon. Tego procek nie przetrzyma na dłuższą metę. Ktoś z Was podkręcał taką konfigurację i mógłby coś doradzić jak to zrobić bezpiecznie?

Link to post
Share on other sites

Zaalezy jakie podkrecenie i zalezy jakie obciazenie

W  grach z  rozsadnym oc  nie  będzie wiecej jak 70 ;)

 

Podkręcałeś u siebie? Ile byś doradził żeby utrzymać te 70-75 max na obciążeniu w grach? GHZ, napięcie?

Edytowane przez Jalulek
Link to post
Share on other sites

Dziękować, o to właśnie mi chodziło. Z ciekawości na jakiej płycie kręciłeś i chłodzenie jakie masz zamontowane?

 

EDIT: Po przyjrzeniu chyba płyta MSI Z370 Sli plus chyba że jestem w błędzie tylko nie widzę chłodzenia ;)

Edytowane przez Jalulek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...