Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 300


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Mamba / Lancehead TE


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Speed 


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400-800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: low sens


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3-4


§  Chwyt: PALM


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Lewy przycisk jeden, dwa palce na drugim i maly palec poza przyciskiem


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 18-18.5


 


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Mamba jest w naprawie nawalil sensor, w sklepie przymierzylem Razer Lancehead TE jest niby ok ale wydaje mi sie ze przydalaby mi sie odrobine wieksza myszka, mierzylem tez Razer DA oraz Logitecha, jednak caly czas zastanawiam sie nad 


 


SS Sensei 310 czy jest to lepsza mysz od Razera Lancechead TE, nie mam niestety mozliwosci przetestowania Senseia nie ma go nigdzie w sklepach ktore odwiedzilem :(


Mam jeszcze kilka dni na zwrot Razera takze moge go odeslac i wybrac cos innego. Czy warto wziasc tego SS Sensei 310.


 


Link to post
Share on other sites

Którego Logitecha przymierzałeś?

Z taką dłonią:

G403

CM MM530 - Mniejszy IE 3.0

Rival 310

Sensei 310 / DM 1 Pro S

 

Sensei to symetryk, tak samo DM.

Nie wiem czemu podałeś Sensei'a 310, a ominąłeś Rivala.

Z myszkami jest jak z kupnem butów, nikt za Ciebie nie może zadecydować, co najwyžej obiektywnie doradzić.

Lanceheada masz na kablu? Czy bezprzewodową?

Jak leżał ten Deathadder i Logitech?

Którego Logitecha przymierzałeś?

Edytowane przez Leminairre
Link to post
Share on other sites

Którego Logitecha przymierzałeś?

Z taką dłonią:

G403

CM MM530 - Mniejszy IE 3.0

Rival 310

Sensei 310 / DM 1 Pro S

 

Sensei to symetryk, tak samo DM.

Nie wiem czemu podałeś Sensei'a 310, a ominąłeś Rivala.

Z myszkami jest jak z kupnem butów, nikt za Ciebie nie może zadecydować, co najwyžej obiektywnie doradzić.

Lanceheada masz na kablu? Czy bezprzewodową?

Jak leżał ten Deathadder i Logitech?

Którego Logitecha przymierzałeś?

 

 

Chce mysz symetryczna wiec niesymetryczne odpadaja. Dlatego podalem Senseia, sugeruje sie tez strona goscia RocketJumpingNinja mozna wygooglowac gosc na setke myszek przetestowanych temu pytalem o tego Senseia.

 

Nie chce tez kupowac kota w worku jak czegos nie dotkne i nie zagram to nie kupie chyba ze zamowie i oddam do 14 dni i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...