Skocz do zawartości

[S] Klawiatury Mechaniczne Mantistek GK 2 - 4 rodzaje przełączników


Recommended Posts

Mam do sprzedania nowe klawiatury Mantistek GK2.

Posiadam wszystkie rodzaje przełączników w razie braku jakichś na stanie będę informował.

Przełączniki dostępne:

Niebieskie - preferowane do pisania

Czerwone - preferowane do gier

Brązowe - uniwersalne

Czarne - wymagające największej siły nacisku do aktywacji

Wersje brązowe i czarne występują z czarnym body

Wersja niebieska to niebieskie body

Wersja czerwona to czerwone body

Więcej specyfikacji znaleźć można w internecie.

Możliwa wysyłka pobraniowa jak i wystawienie na allegro.

Pytania w prywatnej wiadomości. Przesyłki wysyłane są z Polski (nie jest to pośrednictwo w zakupach z chin) wiec klawiaturę mają państwo u Siebie na 2-3 dzień od wysyłki.

 

Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6970055586

 

Cena poza allegro to 189zł 

Link to post
Share on other sites

Udzielasz na te klawiatury jakiejś gwarancji?

 

Ja osobiście nie, ale klawiatury kupowałem w sklepie banggood i gwarancja w tym sklepie działa bardzo sprawnie włącznie ze zwrotem kosztów wysyłki przedmiotu ze strony paypal z tego co się orientuję, więc jeśli byłoby coś nie tak to jestem w stanie pomóc w załatwieniu formalności. Dopytam się na czacie na ile czasu objęta jest ta klawiatura takim procesem ale pewnie będzie to 12 msc. I w sumie dopytam też czy przy ewentualnych problemach jest jakaś możliwość reklamacji. Bo sam od Siebie nie daje żadnej gwarancji.

Edytowane przez Suche majtki na dnie morza
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Napisz lepiej czy we wszystkich klawiaturach wszystko jest sprawne i czy świecą się wszystkie diody prawidłowo, bo te klawiatury to jeden wielki błąd fabryczny :) Ani tu ani na allegro nie ma informacji. Taki babol :P

 

u mnie w każdym egzemplarzu jest wszystko okej :) 

 

a co do sztuk to nie ma już czerwonych i ostatnia sztuka czarnych i niebieskich przełączników została. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...