Skocz do zawartości

Dziwne problemy z windows 10


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lonialomax,

Recommended Posts

Korzystam z laptopa Hp Envy 15-1110ea. Od paru dni występują dziwne problemy (po użyciu konserwacji w AVG PCtune up). Laptop pracuje na widnows 10. Jednym z objawów jest to, że po kliknięciu wyłączania systemu nic się nie dzieje, a restart trwa z godzinę, mimo posiadanego dysku SSD. Udało mi się usunąć ten program, chociaż też trwało to strasznie długo. Przez ten czas nie dało się włączyć programów pakietu office, team viewer. Steam wcześniej nie załączał się, dziś zaczął. Po usunięciu pojawiło mi się w końcu też beats audio. Jednak teraz laptop gra jednocześnie przez głośniki i słuchawki. Podczas chęci logowania, po naciśnięciu Eneter, myśli chwilę, by znów trzeba było nacisnąć i dopiero można wpisywać hasło. Nie mam kopi zapasowej systemu ani punktu przywracania. Da się coś na to poradzić, czy trzeba reistalować system? Najchętniej poczekałbym z tym 3-4 tygodnie, wtedy będę miał dostęp do znacznie szybszego internetu, bo na domowym LTE szkoda mi transferu na pobieranie znów programów. 

 

Dłuższym problemem jest to, że od aktualizacji na windows 10 nie działa zmiana jasności ekranu. Zawsze jest to 100% możliwości. Ktoś ma jakieś pomysły na poradzenie sobie z problemami? 

 

Z dźwiękiem jednoczesnym sobie poradziłem. jednak teraz korektor nie działa, brakuje też ustawień definiowanych z góry w beats audio. e918176412886d96a6c6d0e642e7f730.png

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest to Upgrade ze starszego systemu to zalecałbym instalację czystego Windows 10. W obecnej sytuacji możesz wykonać naprawę za pomocą instalatora Windows. Gdy pojawi się ekran z wyborem języka klikasz dalej, a na następnym ekranie wybierasz "Napraw komputer". Potem klikasz kolejno rozwiąż problemy, opcje zaawansowane i na końcu naprawa automatyczna.

Link to post
Share on other sites

System po upgrade był wgrywany raz jeszcze, po wymianie dysku HDD na SSD. Naprawa automatyczna zachowa wszystkie pliki? Mam bardzo wrażliwe dane (materiały ze studiów), które MUSZĄ zostać, przynajmniej do momentu jak je wrzucę w chmurę (czyli koniec września/początek października)

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...