Skocz do zawartości

MSI GTX 960 2GB OC


Recommended Posts

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-960-2gb-cichutka-CID99-IDotO44.html

 

 

3f41d4234634.jpg

 

Plomby nienaruszone, sprzęt w 100% sprawny

 

Cena 480zł

 

Odbiór osobisty

 

 

Do moderatora, który skasował mi temat: umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

 

Do autora tematu.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? 

Spełniasz wymogi regulaminu, ogłoszenie zostaje. Nie spełniasz ich, ogłoszenie jest usuwane.

Powinieneś się cieszyć, że ostrzeżenie nie wyłapałeś... //jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Karta nie ma gwarancji, nie ma 4GB, jest to spora cena. Zaoferowałem 400 bo szukam czegoś w tej klasie.

 

Zdjęcie też inne by sie przydało a nie swój avatar. Gdzie dowód że sprawna? Nawet screenu z gpu-z nie ma.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Moderatorze gdzie widzisz nic nie wnoszące posty do tematu? Dyskusja na temat ceny jest jak najbardziej naturalna tym bardziej na forum (zastanów się chwilę zanim klikniesz).

 

Panowie zapraszam na allegro w cenie 400zł macie wybór jak cholera. Karta wydajnościowo stoi pomiędzy gtx 1050 i gtx 1050ti (chociaż według moich testów wydajności jest podobna jak 1050ti). Tak na marginesie 4 gb w karcie o tej wydajności to pic na wodę i jest to słaby argument. 

 

Wyniki wydajności w popularnym benchmarku trzech najbliższych cenowo:

 

66fe62d77c1d.png

 

9a5e40ebb50b.png

 

c1aef2a2fe55.png

 

0259f0da2f5b.png

 

4efdb2964930.png

 

Tu są moje wyniki testowane w moim komputerze i taką wydajność karty potwierdzają w grze wiedźmin3.

 

500zł kosztuje nowy gtx1050, który jest wydajnościowo słabszy. 

 

W cenie do 400zł jest wybór gtx 750ti i w tej cenie można przebierać.

 

W swojej cenie gtx 960 nie ma równie wydajnego przeciwnika.

 

Za półdarmo nie oddam bo nikt mi tej karty nie sprezentował a sami wiecie ile trzeba dołożyć do bardziej wydajnego sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Za ok 400zł 750Ti może i można dostać, ale z gwarancją. Gwarancja dodaje do ceny, to jest jasne. 450zł mógłbym dać gdyby ta gwarancja była, chociaż rok.

 

Jakieś zdjęcie karty z innej perspektywy można?

 

A te testy widzę sprzed miesiąca, dwóch, nieaktualne.

 

Co do 4gb to przydaje się, może nie 4 ale 3 w niektórych grach jak BF1, Assassis, Wiedzmin, Mass Effect. Gra potrafi ładnie się zdusić samym brakiem pamięci i podcinać, nawet jeśli fpsów jest dość

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

To Twoje pieniądze i masz pełne prawo zarządzać nimi w sposób jaki uważasz za słuszny ale sytuacja na rynku kart jest taka jaka jest i tak jak pisałem kolejna półka wydajności to już spory wydatek.

Wejdź w moje posty. Zobaczysz tam też moją historię na giełdzie. Nie jestem świeżym użytkownikiem a dodatkowe testy zdjęcia - "no problem".

 

Testy robię i trzymam na dysku dla siebie więc daty są po prostu z ich przeprowadzenia. 

 

Co do zduszania w Wiedźminie nic takiego nie zauważyłem. Nagrać gameplay? Jeśli lubisz grać w 30fps i zawyżonych detalach względem możliwości karty to rzeczywiście znajdą się takie pojedyncze produkcje.

Proszę moderację o nie kasowanie zawartości wątku.

Edytowane przez janko1
Link to post
Share on other sites

Jeśli no problem, to poproszę coś bardziej aktualnego z testów, może zwykły futuremark 11 i inne zdjęcia. Łatwiej bedzie podjac decyzje gdyby inne opcje nie wypaliły, a jednak jest sporo ofert typu 770GTX ponizej 400zł, a z jednym jeszcze negocjuje 960 4GB ponizej 450:)

 

A co do sytuacji kart to nie wziąłeś pod uwagę kart z podobnej półki i gwarancji ktora jest dla mnie wazna i jesli jej nie ma to cena spada w dol. Monitoruje rynek tego segmentu od czasu kiedy chce kupic kartę i da sie kupic cos podobnego ponizej 400zł, oczywiscie tylko okazje i pojedyncze egzemplarze. Nawet na allegro są jakies po takich cenach i tak samo niezaufane jak Twoje. Staz na forum nie daje za wiele raczej, chyba ze były juz jakies transakcje i są plusy.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

f01164aefec8.png

 

d38deaf6b754.png

 

 

GTX serii 7xx konkuruje tylko wydajnością bo w kulturze pracy odpada w przedbiegach... :) Doszły aktualne testy zgodnie z życzeniem. W przypadku dodatkowych pytań proszę się kontaktować na PW.

 

Swoją ofertę uwiarygodniłem allegro:

 

http://allegro.pl/przedmiot-i6955514672.html?no-rwd=1

 

Przy zakupie przez forum wysyłka w cenie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...