Skocz do zawartości

The Witcher 3 - Mody


Recommended Posts

Witajcie! Chciałem znów sobie pograć w naszego rodzimego Wiedźmina lecz z ulepszoną grafiką :)
Przejrzałem sobie nexusmod lecz nie mogę nic tak konkretnego znaleźć(jedynie STLM i HD reworked)
Macie może jakieś konkretne mody które dobrze poprawią grafikę? Bądź jakieś całe zestawy modów? 

Link to post
Share on other sites

Przecież Rafał zrobił gigantyczną listę polecanych modów (w tym graficznych), wystarczy tylko chcieć przejrzeć główny temat o Dzikim Gonie na forum. Dla mnie fajne mody graficzne to: Wiedźmin Lighting Mod, Clouds (normalny nie ten 4k), Brutal Blood, Optimised HairWorks, Better FX, Improved Particle Systems, Ultimate Graphics Options Mod renew, Next Gen Stones and Misc, HD Reworked Project, More Shadows, Grass Mod for Novigrad and Velen, Next Gen Novigrad Reloaded, Next Gen Candles, Drowners Recolored, No Dirty Lens Effect, Roach Gallop Dust, The Aard... no i chyba to tyle :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem jeszcze o fajnym reshade, mianowicie TRUE Witcher 2 Reshade. W miarę znośny preset, nie psuje czcionki i grafiki jak wiele innych reshade-ów/sweetfx-ów. Kiedyś z niego korzystałem.

 

E// a jak jeszcze Ci mało to zerknij na te mody: extended view distance, increased draw distance, autumn flora i realistic weather.

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z graficznych jeszcze FOV w grze możesz sobie podciągnąć np. modem absolute camera. Ciekawy jest też The Ultra High Definition Project. Inne mody - przydatny fast travel, familiar music (muzyka w grze z 1 i 2 wymieszana z 3), Colored map markers, Better torches i trophies, both hand on sword, Axes and war hammers, Morpheus (fajna czcionka w grze, bardziej klimatyczna), Alternative inventory background, Ves clothes for Ciri, Increase level cap, Skip movies, Better combat animations, Reflexes (reflex blast and Witcher reflex), Sword fx, Thoughtful Roach i Naked Girls :wariat:.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...