Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

firespace jeżeli by chciał mieć lepszy komputer np grafikę czy procesor poprosił by o wymianę punktów na jakiś grat !!

A Ty gdybyś chciał mieć lepszy komputer np grafikę czy procesor, to podjął byś się jakiejś pracy, a nie nabijał posty na forum. W końcu 18 lat już masz ;).
Link to post
Share on other sites

@Warrk

 

Każdy w G.R.U.P.E. glosował (przepychał?) według własnych kryteriów. Nasze odejście nie było spowodowane wynikami głosowań. Tak jak ostatnio, tak i teraz zagłosowałbym na "wybrańca" (i napisał ładną prezentację...).

Link to post
Share on other sites

@Junior

Dlatego najlepiej byloby polaczyc poradnik i forum - dodac na forum jakas forme nagradzania tych co pomogli.

 

Junior chocbys nie wiem jak probowal nie przekonasz mnie ze napisanie 500 newsow wymaga tyle samo pracy co napisanie 500 postow na forum, wybacz ale prawda jest brutalna nakladu pracu nie da sie porownac.

Najbardziej mnie rozczarowaly twoje obietnice pisania newsow i recek, myslalem ze sie za to wezmiesz i bedzie cie mozna traktowac za dobrze rokujacego kandydata.

Niestety jakos nie widze zadnych rezultatow.

 

Male zadanie matematyczne:

Przyjmujac ze napisanie newsa zajmuje ok 30 minut to na same aktualnosci firespacee760 poswieca dzienie okolo 5 godzin, a przeciez pisze tez recki i udziela sie na forum.

 

Junior pisze dziennie okolo 10 postow na forum na co poswieca maksymalnie moim zdaniem jakies 2 godziny - tez sie stara jak moze ale pewnie moglby robic wiecej.

 

 

@sevae

rozumiem wasze przywiazanie do forum, ale sam staralem sie brac pod uwage wszystkie formy aktywnosci i zaden sposob Junior nie mogl zostac moim faworytem.

Posunalem sie za daleko z tym "przepychaniem", przepraszam. Po prostu ankieta z brakujacymi glosami nie przypadla mi i kilku innym osobom do gustu - nie wiem kto probowal zafalszowac wyniki i teraz to juz nie wazne.

Link to post
Share on other sites

No tak, dawno kłótni w tym temacie nie było. Od razu przestańcie. Każdy może głosować na kogo chce, więc nieważna jest argumentacja dlaczego. Koniec z offtopem ;) Niech moderator powywala te wszystkie posty.

Link to post
Share on other sites

Myślałem ze GRUPE została założona po to żeby wypromować zasłużoną osobę niekoniecznie z nami związaną

Temat chybiony ;) kolega firespace760 jest w G.R.U.P.E. :!: czy chcesz zmienić osobe na którą głosujesz ?!

Odnioslem po prostu wrazenie ze twoja i sevae sympatia jest bardzo mocno spolaryzowana w kierunku osob udzielajacych sie na forum co przelozylo sie na poparcie takich a nie innych kandydatow

Moje sympatie ?...prosze :

 

procek

_nick_

kubbak

 

I wiele wiele innych, ani ja ani nikt inny wszystkich na raz nie uszczęśliwi.

Absolutnie nie chce Juniora dyskredytowac, jedynie mysle ze jego czas jeszcze nie nadszedl

Rozumiem...

Wiele osób strasznie "jeżdzi" po koledze Junior a ja myśle że każdy z nas ma swoje wady jak i zalety.

 

Wracając do konfliktu interesów (przynależność do grupy i być wybrańcem) to już była o tym mowa.

 

Link to post
Share on other sites

@Junior. Co do częstotliwości odświeżania ekranu to nie wiedziałem, że masz monitor CRT. W takim przypadku rozumiem czemu zakupiłeś dodatkową kartę.

 

Nie wiedziałem też, że wcześniej temat podarowania "zbędnych" części był poruszany, gdyż nie miałem czasu zainteresować się poprzednią edycją. We wcześniejszych to po upgradzie za 1000 zł to niewiele "wartościowych" części pozostawało.

Tylko dopytam, kto się nie zgadzał: obdarowany nowym sprzętem czy raczej ten ze starym ?

 

@mICh@eL ogranicz ataki personalne. Poza tym twój argument może się tyczyć każdego kto wygrał w USB ;).

Link to post
Share on other sites

@mICh@eL

a Ty co wysyłasz :> ? xd

Ja przekonasz moje siostry, żeby oddały komputer, to mogę Ci wysłać całego ;)

 

Co do newsów i recenzji, to moją 'kartą przetargową' był wysyp mini-recenzji, który już się zaczął :P Ale nie jest to tak szybkie do zrobienia jak myślałem i żeby nie stracić na jakości muszę poświęcać na to więcej czasu :]

 

Dodano:

@mICh@eL ogranicz ataki personalne. Poza tym twój argument może się tyczyć każdego kto wygrał w USB ;).

No jasne, ja też mogłem pracować - na czarno, ale co tam, to się wytnie...
Link to post
Share on other sites

w zasadzie to nie potrzeba mi miłości użytkowników benchmarka ;/

 

 

ej , wyluzuj. Teraz jest taka moda Ze jest grupe i wszystkei szaraczki glosuja tak jak im sie wskaze. Prawie jak komuna dam przyklad

 

G.R.U.P.E. : głosujcie na xxx , on zasluguje itp

 

 

Ludzie.: ok , o n napewno zasluzyl glosuje na niego

 

czlowiek a) wiesz ze mowia o nim ze on jest dobry i wogle , ja na niego zaglosuje

 

czlowiek b ) tak , slyszalem , tez na niego zalglosuje.

 

tyle ze tu nikt grupe nie musi sie sluchac . glosujcie jak chcecie!!!

 

junior @ . G.R.U.P.E. zdecydowalo , na 90% nie Ty bd zwycięzcą ale firespace.

 

I trzeba przyznac ze zasluzyl

 

 

ps. ostatnio widze duzo nowych ludzi. Ejj , czy wam tylko na usb zalezy?...

 

Junior#2. Pisz recki , newsy , badz aktywny a zauwazony zostaniesz. Tak jak firespace

 

 

 

PPS. Scięty jestem z deka , nie walcie we mnei po tym co napisalem

Link to post
Share on other sites

ja się nie sprzeczam to oni mają jakieś ale do mnie... a nie rozumiem... zacząłem pisać newsy ale jakoś redakcja mnie olewa napisałem jednego i już ponad tydzień są one niezatwierdzone ;/

Junior już Ci kiedys pisałem cos o niezatwierdzonych newsach. Swego czasu oprocz okolo 150 zatwierdzonych mialem ponad 70 odrzuconych. Ja nie wyjezdzam do ciebie z niczym osobiscie, nic do Ciebie nie mam i jesli kiedys uznam, ze to ty najbardziej zaslugujesz to dostaniesz moj glos. Ale narazie sa po prostu osoby ktore bardziej zasluzyly. Ja tez moglbym plakac ze mam tylko laptopa na ktorym w grach mam 5fps. Nie placze tylko robie swoje.

Wiele osob naprawde leje cieplym moczem na to ze ktos sie stara i pisze newsy. A ja jak widzisz nie zrazilem sie tyloma odrzuconymi i wyprzedzonymi newsami.

 

I uwierz mi - redakcja Cie nie olewa. Ona pracuje dla was benchmarkowicze, nie dla siebie. Gdyby nie obchodzilo ja to co sie dzieje na forum itp czy to ze ktos pisze newsy to nawet nie powachalibyscie zadnego upgrade'u i za 100zl ani pkt.

Link to post
Share on other sites

no spoko tyle że je jak news jest odrzucony to go usuwają a tutaj nie jest to zrobione xD

tak tez bywa, znam to. Mówię Ci - praca praca praca.

no ale nie ważne ważne że znowu ktoś kto się udziela wygra ;) pzdr !

o i to mi się podoba ;)

 

PS. przypominam o głosowaniu na naszego udzielnego newsmana - Głosujecie na firespace760

Link to post
Share on other sites

@sevae & multijumper

no już bez przesady, nawet największa konsekwencja i upierdliwość w kampaniach reklamowych (porządnych) powinna mieć jakieś granice, a mi się wydaje, że Wy je już przekraczacie (bez obrazy ;) )

ale przy okazji - głosujcie na firespace760

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@sevae & multijumper

no już bez przesady, nawet największa konsekwencja i upierdliwość w kampaniach reklamowych (porządnych) powinna mieć jakieś granice

No sory ale zobacz post kolegi Darodaredevil a i w Twoim jest zawarta informacja więc o co kaman (2 na 2) ?!

 

edit :

Cyt. : "wiem MJ, ale tak jak mi się zdaje - Darodaredevil zrobił to przy okazji"

Oczywiście że rozumiem...ale jaka okazja skłoniła Ciebie ?!

 

Link to post
Share on other sites

wiem MJ, ale tak jak mi się zdaje - Darodaredevil zrobił to przy okazji, bo "motywem przewodnim" jego postu była debata z Kolegą Junior, a Wy specjalnie napisaliście takiego posta

nie miejcie mi za złe, że tak to wypominam, kampania rządzi się swoimi prawami, ale proszę, aby to odbywało się na jakimś poziomie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak widzę kampania rośnie w siłę ;) gdy czasu coraz mniej i staję się coraz bardziej agresywniejsza

@sevae & multijumper

no już bez przesady, nawet największa konsekwencja i upierdliwość w kampaniach reklamowych (porządnych) powinna mieć jakieś granice, a mi się wydaje, że Wy je już przekraczacie (bez obrazy ;) )

ale przy okazji - głosujcie na firespace760

pozdrawiam

Tak jak mówiłem wcześniej niedługo przejdzie to w jakąś propagandę lub w offtop, dobrze mówisz zeratul że kamopania też rządzi się swoimi prawami także panowie opanujmy się i działajmy w granicach rozsądku

 

Pozdrawiam>>mógłbym teraz napisać tak jak wy>>głosujcie na..(tutaj nick usera)... ale myślę że na przekonywanie czas był już wcześniej i posty typu

Głosujcie na kolegę Junior

są zbędne i zaśmiecają forum to tyle
Link to post
Share on other sites

@michalinio22

 

Każdy powinien mieć równe szanse tak ?!

Tu sie nikt nie bije tylko wypada od czasu do czasu przypomnieć kandydata.

Kolega Darodaredevil wspomniał przy "okzji" a kolega zeratul wspomniał bo kolega Darodaredevil wspomniał ;)

Tak troche pokręcone ale tak jest ;)

są zbędne i zaśmiecają forum to tyle

Mówisz o wszystkim czy tylko o tych dotyczących kolegi Junior ?!...

 

Link to post
Share on other sites

@michalinio22

 

Każdy powinien mieć równe szanse tak ?!

Tu sie nikt nie bije tylko wypada od czasu do czasu przypomnieć kandydata.

Kolega Darodaredevil wspomniał przy "okzji" a kolega zeratul wspomniał bo kolega Darodaredevil wspomniał ;)

Tak troche pokręcone ale tak jest ;)

są zbędne i zaśmiecają forum to tyle

Mówisz o wszystkim czy tylko o tych dotyczących kolegi Junior ?!...

 

owszem, wspomniałem bo Darodaredevil wspomniał i Wy wspomnieliście

myślę że michalinio22 miał na myśli wszystkie posty tego typu

rozumiem MJ Twoje poniekąd zdenerwowanie, bo zwraca uwagę Ci ktoś, kto ma takie same praktyki, ale zauważ, że sevae specjalnie napisał takiego posta, ja i Darodaredevil zrobiliśmy to przy okazji, co oznacza, że i tak i tak zamieścilibyśmy posta, a reklama nie jest "motywem przewodnim"; nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie różnica jest ogromna, gdyż post Kolegi sevae ociera się dla mnie o SPAM

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...