Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

Jak obiecałem wcześniej, powiem czym miała być owa niespodzianka. Wraz z Tomkiem doszliśmy do wniosku, że ciekawym pomysłem byłaby instalacja macierzy RAID 0, składającej się z dwóch dysków po 1 TB każdy. Budżet jednak nie pozwolił na takie rozwiązanie. W zamian tego, otrzymałem dysk Samsung F1 1 TB oraz chłodzenie na procesor Scythe Mugen 2.

Link to post
Share on other sites

spodziewałem się czegoś bardziej oszołamiającego w ramach tej niespodzianki niż RAIDa0

szkoda, że nie wyszło mimo wszystko

jeszcze raz Ci gratuluję firespace760, niech nowa-stara maszyna Ci służy i pisz dalej newsy i trzymaj je na dotychczasowym poziomie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja tez gratuluje firespace760 nowego sprzetu ;) mam nadzieje, ze nowy sprzet bedzie Ci dlugo sluzyl. Mam nadzieje, ze jak redakcje Ci odesle sprzet do domu to pochwalisz sie wynikami OC i dolaczysz do naszej grupy na benchit.pl czekamy z niecierpliwoscia :wariat: Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

POSRANCY GLOSUJCIE NA MNIE.....JESTEM WART TEGO UPGRADE !!!!

 

 

PROSZE GLOSOWAC NA MNIE !!

BULDOGGG dobrze sie czujesz? Takimi tekstami napewno nikogo nie przekonasz, zeby ktos na Ciebie zaglosowal :wariat: ... w 7 edycji i tak stawiam na _nick'a_ ze wygra ;)
Link to post
Share on other sites

POSRANCY GLOSUJCIE NA MNIE.....JESTEM WART TEGO UPGRADE !!!!

 

 

PROSZE GLOSOWAC NA MNIE !!

epitet jakiego użyłeś to się chyba do ciebie samego odnosi. Zastanow sie dwa razy zanim kogoś obrazisz bo nie masz do tego prawa.

A z takim podejsciem to wygrasz :wariat: wlasnego komputera. Sorry za uniesienie ale naprawdę.. brak slow

Link to post
Share on other sites

POSRANCY GLOSUJCIE NA MNIE.....JESTEM WART TEGO UPGRADE !!!!

 

 

PROSZE GLOSOWAC NA MNIE !!

jUSz nA cIEbjE zAGłoSoWAłEm z mOIcH 50 kOnT nA bENcHmArkU :wariat:

 

 

COOL EXTRA :( ale jezeli wygram to kwote 1500zl podziele przez wszystkim co glosowali na mnie i wplace im na konto ;) moze wyjsc malo :) albo duzo ;d

Link to post
Share on other sites

@BULDOGG

może idź się przespać zamiast głupoty pisać :wariat:

masz szczęście, że tu nie mICh@EL jest Moderatorem, bo byś już dawno pewnie banem oberwał po głowie za ten epitet

człowieku, nie uchodzi :!:

rozumiem, może masz zły dzień, ale to Cię nie usprawiedliwia

chyba że masz jakieś podstawy do tego, aby sądzić, że owego epitetu jesteśmy "godni"

chociaż i tak nie powinieneś na forum kogoś publicznie obrażać, nawet jeśli masz powód

możesz to wyjaśnić ;):)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@zeratul

 

Weź wyluzuj, idź do dilera i weź coś na uspokojenie... :wariat:

 

Przecież trzeba go trochę po podpuszczać, ja czekam co fajnego jeszcze wymyśli ;)

Link to post
Share on other sites

od narkotyków i innych używek na razie próbuję trzymać się z daleka

no chyba że załatwisz mi mICh@el albo MJ towar w jakiejś korzystnej cenie :wariat:

a co do Ciebie BULDOGGG...czekam na wyjaśnienie odnośnie epitetu

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to jedna wielka siema !!!!!1-2-3-4-5-6-7 i dalej i dalej

 

od pierwszego razu wiem ze to jest ostry walek !!! kij wam w oko(pisze to do redakcji) :wariat: i innych tak siedzacych baranow ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...