Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

P.S. @firespace760 a co sądzisz o sprzedaniu starych gratów ?!

Tak jak pisałem w tym temacie jestem chętny na CPU i RAM

MJ - możesz spać spokojnie do USB 7 do tego czasu założę konto "multijumperunio", napisze kilka newsów żeby być aktywnym, pożyczę jakiegoś kompa żeby benchmarki robić i zacznę zakładać 150 nowych kont sposobem sevae

Tylko bez takich :wariat:

 

Link to post
Share on other sites

Firespace760 - Gratulacje nalezalo ci sie,

w kwestii doboru pamieci polecam lekture:

Memory Scaling on Core i7 - Is DDR3-1066 Really the Best Choice?

 

Napisalem newsa o tym ciekawym artykule, ale wisi do tej pory w systemie, myslalem ze zdaze przed ogloszeniem wynikow.

 

To ja jeszcze poprosze redakcje o zdeklarowanie sie czy Andrzej Michalski (Newsman/Moderator Benchmark.pl) moze brac udzial w tym konkursie ?

Link to post
Share on other sites

To redakcja kupi sobie nowe CDA i zamówi części do redakcji przez internet :D

Hahahah :wariat:

 

PS. Muszę to napisać: luki93luki: ale z ciebie idiota! Hahaha! 100 głosów!!! Chyba nie myślałeś, że nikt się nie domyśli, że są oszukane?

Link to post
Share on other sites

MJ - możesz spać spokojnie do USB 7 :) do tego czasu założę konto "multijumperunio", napisze kilka newsów żeby być aktywnym, pożyczę jakiegoś kompa żeby benchmarki robić i zacznę zakładać 150 nowych kont sposobem sevae :wariat:

Już wkrótce może być to nieefektywne :P:D No i nie wiesz czy przejdą te głosy... poza tym umieściłem listę IP gdzieś w tym temacie do weryfikacji...

Link to post
Share on other sites

Witam

 

A więc chcialbym cos wyjascnic. Niesprawiedliwie oskarzacie luki93luki. Niestety to ja zalozylem pelno kont bo chcialem zeby wygral. Korzystamy z jednego neta bo mieszkamy razem w domu. On o niczym nie wiedzial. Wspominal cos o jakims konkursie wiec zobaczylem co to za konkurs i pomyslalem ze pomoge mu... No i pozakladalem pelno kont i poprosilem rowniez kolegow. Tak wiec jest mi strasznie glupio. Luki sie na mnie obrazil poniewaz chcial tu uczestniczyc aktywnie. Zglosil sie jak sie okazalo z mysla ze i tak nie wygra. Sam mowil ze powinni wygrac ci co sie udzielaja. Jest mi strasznie glupio ze teraz on musi cierpiec wiec aby wiecej go juz nie oskarzajcie.

Link to post
Share on other sites

Dobra, od razu mówię że nie chcę tutaj widzieć dyskusji na temat tego "oszustwa" Jeśli bardzo chcecie nawrzucać maxikingowi, zróbcie to via PW. OK? No..., a teraz wracając do meritum. Niestety zniżki nie będzie. Mamy zatem 3000pln brutto z cenami jak dla zwykłego śmiertelnika :wariat:

Link to post
Share on other sites

ok Tomku.

 

Skoro żadnych ustępst cenowych nie będzie to zacznijmy kombinować z zestawem. Zastanawiam się jaki pobór mocy miałaby taka platforma jaka napisał firespace:

-core i7 920

- gigabyte x58

-ram corsair 1600

-hd4850

- i dysk

-naped

-w budzie pewnie ze 2 coolery

 

do tego bez watpienia starczy 550W, takie jak od Be Quiet. Ale ile to bedzie mocy zarlo pod GT300 czy chocby pod cf z dwóch radków??

Link to post
Share on other sites

Potrzebne są 4 części:

 

procesor - wiadomo, i7 920 D0, ~1200

płyta - może dla odmiany Gigabyte GA-EX58-UD3R, ~800

ram - OCZ DDR3 3x2GB 1600MHz CL7 Platinum ~600

zasilacz - np. modularny OCZ ModXstream PRO 700W ~400

Link to post
Share on other sites

Witam

 

A więc chcialbym cos wyjascnic. Niesprawiedliwie oskarzacie luki93luki. Niestety to ja zalozylem pelno kont bo chcialem zeby wygral. Korzystamy z jednego neta bo mieszkamy razem w domu. On o niczym nie wiedzial. Wspominal cos o jakims konkursie wiec zobaczylem co to za konkurs i pomyslalem ze pomoge mu... No i pozakladalem pelno kont i poprosilem rowniez kolegow. Tak wiec jest mi strasznie glupio. Luki sie na mnie obrazil poniewaz chcial tu uczestniczyc aktywnie. Zglosil sie jak sie okazalo z mysla ze i tak nie wygra. Sam mowil ze powinni wygrac ci co sie udzielaja. Jest mi strasznie glupio ze teraz on musi cierpiec wiec aby wiecej go juz nie oskarzajcie.

 

zapewne go**o prawda , zaloze sie ze to jest jedno z kont lukiego , a teraz tlumaczy sie z niego i wymysla jakas glupia gadke...czlowieku , ty myslisz ze jak napisales , ze korzystacie z 1 neta wiec twoim zdaniem po IP nie da sie poznac , racje miales , ale byles na tyle tepy zeby zalozyc te 100kont , OTO JEDNO Z NICH!!!!!! data dolaczenia 28 czerwca! Akurat zeby zaglosowac!!!

i ty masz jeszcze czelnosc pisac tutaj gnojku?!

myslisz ze taki glupi jestem? gadka ze kolega...Idiota skonczony,

 

oczywiscie po przeczytaniu tego napiszesz:

 

to ja kolega luki , bardzo mu glupio itp... kretyn

Link to post
Share on other sites

Masz rację, teraz zobaczyłem, że ta płyta ma dość ciekawą konfigurację slotów pamięci :wariat: W takim razie wg mnie lepiej dać: Asus P6T SE, która da sobie tak samo radę jak model o 200zł droższy, a za to zasilacz będzie mocniejszy.

Link to post
Share on other sites

Quantinum nie będę sie wypowiadał na temat twojego posta. Możesz mi wierzyć albo nie mam to gdzieś. Chciałem tu fajnie spędzać czas oraz rozwijać ta stronę. Miałem już prawie skończona recke ale widzę ze nie warto nawet jej tu zamieszczać. Promowałem ten serwis i uważałem za najlepszy w swojej kategorii. Ale teraz widzę ze się myliłem. Bo to ludzie go tworzą. I niestety przez takich jak np ty który oskarża ludzi bez podstanie serwis się cofie zamiast rozwijać.

Jest mi strasznie smutno ale cóż. Nie mam zamiaru więcej przebywać tutaj. A liczyłem ze włożę choćby cząstkę siebie w ten serwis.

 

P.S.

Gdybys byl choc troche inteligenty to pomyslalbys po co mam sie wogole tlumaczyc. To nie sad. Za to ty powinienes tam trafic za obraze osoby fizycznej. Jest tutaj tylko kilku milych i pomocnych ludzi.

 

I oczywiscie gratulacje i pozdrowienia dla firespace. Nalezalo ci sie i trzymaj sie.

Link to post
Share on other sites

luki93luki i inni - skończcie te kłótnie. Nie ma się co obrażać bo ktoś tu zrobił coś źle i ja na twoim miejscu to bym przeprosił za siebie i kumpla a nie się burzył. Quantinum trochę mocno powiedział co wiedział - ale coż, sam się musiałeś liczyć z takimi wypowiedziami i to też nie jest nasza wina. Albo ty albo kolega a co prawdopoodbone obaj macie nauczke na całe życie. A recke wrzucić możesz - będzie to jakieś zadośćuczynienie dla ludzi.

 

_____________________________________________________

 

a co myslicie o DFI lanparty??

DFI LanParty DK X58- T3eH6

Link to post
Share on other sites

no masz racje luki93 (to pewnie twoj rocznik...czyli nie wiecej niz 16 lat...) , przepraszam Cie za to , masz racje , H** ze to juz drugi raz kiedy ktos oszukuje w tak perfidny sposob , H** ze narobiles 100 kont~!!!! zeby dostac zasranego i7 . Zachłanny waflu (nie bd uzywaj innych slow bo cos tu mi o sadzie gadasz...) po co to robiles? myslales ze naprawde wygra ktos kogo nikt TU nie zna? dobra mniejsza , ale z drugiej manki , rozumiem 16l. i chec posiadania i7 na pewno budzi emocje...powtorz kolede...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...