Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

A ja mam szczwany plan :D:P

 

1) Zgłoszę moderatorowi A. wszystkie posty "głosuj na Juniora", itp.

2) Żeby "A." nie usunął mi tego posta to napiszę:

 

GŁOSUJ NA ANDRZEJA MICHALSKIEGO - najbardziej aktywnego benchmarkowca :):]

 

I co wy na to :];) ;)

Link to post
Share on other sites

@multijumper

nie no spox, jak jesteś zdenerwowany to rzucasz troszkę innymi tekstami ;)

ale na pewno nerwa Ci ruszyłem moim postem z uwagą odnośnie kampanii i postem w temacie G.R.U.P.E. ;):]:P

dobra, koniec offtopu, apeluję do wszystkich, żeby nie zarzucać forum postami zawierającymi treść tylko przypominającą żeby głosować na tego i tego usera, proszę też o nienadużywanie tego typu praktyk w pisaniu "reklamy" w postach o innym "motywie przewodnim"

 

@mICh@eL

starczy, że jest jeden straszny Moderator na innym forum (coniektórzy wiedzą gdzie :] )

a poza tym nasza reklama usera firespace760 też by poszła w p**** (przepraszam za wulgaryzm)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To chociaż w ostatni dzień głosowania robimy ciszę wyborczą co wy na to mówię na serio :D >>>każdy zaprzestanie kampanii>>>>

@michalinio22

 

...Tu sie nikt nie bije tylko wypada od czasu do czasu przypomnieć kandydata.

Kolega Darodaredevil wspomniał przy "okzji" a kolega zeratul wspomniał bo kolega Darodaredevil wspomniał :]

Tak troche pokręcone ale tak jest ;)

Junior ?!...

 

od czasu do czasu ;) raczej każdy Twój post MJ to skoro każdy powinien mieć równe szanse to powinieneś każdego usera który się zgłosi do USB tak samo promować :) >>>jeśłi chodzi o zaśmiecanie to chodzi mi o post w któego treści są 3 wyrazy>>>np: Głosujcie na......<<>>moim zdaniem wystarczy raz a dobrze wypromować i wystarczy :P

 

Pozdrawiam

 

sevae chyba za bardzo się wczułeś w to nagłaśnianie kandydatury bo teraz wygląda jakbyś miał manię na temat Juniora :] i nie jest to już kampania tylko bezsensowne wypisywanie Junior z wielkich liter

Link to post
Share on other sites

od czasu do czasu raczej każdy Twój post MJ

No wiesz jaki temat takie posty.

Zawsze można pogadać o "Led Zeppelin" np. ale są tu tacy dwaj straszni :] i ten młodszy to istny demon, zawsze wyskakuje jak wiewiórka z rzodkiewek i jesteśmy w plecy na postach ;)

 

edit :

@Ent3x staram sie być miły ;) nie przeginaj...

 

Link to post
Share on other sites

od czasu do czasu raczej każdy Twój post MJ

No wiesz jaki temat takie posty.

Zawsze można pogadać o "Led Zeppelin" np. ale są tu tacy dwaj straszni :] i ten młodszy to istny demon, zawsze wyskakuje jak wiewiórka z rzodkiewek i jesteśmy w plecy na postach ;)

 

hehehe rozbawiłeś mnie xD jedyny dziś :P a ja jadę do szpitala i myślę że dowiem się jedynie przez mojego brata czy miałem jakieś szanse w konkursie ;) i teraz mICh@eL łyso ci ??

Link to post
Share on other sites

dobra, koniec offtopu

temat jest dobry, rozumiem MJ, że bronisz swojego stanowiska, ale ponownie apeluję o to o co w moim poprzednim poście (powtarzać nie będę)

no i tak w ogóle MJ to ciesz się, że mIcH@eL nie jest tutaj Moderatorem, bo połowę postów za SPAM by uznał, a najlepiej jakby wyciął temat o aktualnym USB ;);):]:P:]:D

tak w ogóle MJ - odpowiedziałem na Twoją prośbę o edycję w temacie "G.R.U.P.E.", sprawdź czy odpowiednio zrobione i czy wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom :->

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Myślę że Ci DWAJ straszni jednak po coś są i jeśli zrobi się większy chaos (nawet Tobie MJ niespodobało się jaki bajzel zrobił się w G.R.U.P.E) więc są potrzebni :] choć najlepszy moderator to taki który rozumie potrzęby userów i rozumie że czasami dyskusja przeradza się w zażartą walkę na słowa aby potem znowu spokojnie dochodzić do kompromisu w cywilizowanej rozmowie ;) >>>za dużo tu filozofii :P

 

To mój ostatni post zahaczający o offtop (mam taką nadzieje ;) )

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam sprzeciw, a wielki konkurs spamowania uważam za otwarty ;)

 

Tylko uważajcie na "A.", bo jak to zobaczy to się załamie (jak ja gdy zobaczyłem 20-kilka stron SPAMpostu :]) ;)

Link to post
Share on other sites

To dyskryminacja ;) jeżeli mamy ciąć to może wszystko i zaczynamy od nowa.

Tak to jest, gdy się nie potafi cytować:

 

Zgłoszę moderatorowi A. wszystkie posty "głosuj na Juniora", itp.

Widzisz jak cztery znaki potrafią zmienić sens postu...
Link to post
Share on other sites

@TheSpeed

możesz zamknąć ten temat bez żadnych konsekwencji ;)

no bo to jednak temat trochę inny niż pozostałe

tak w ogóle to jak może Pan zauważyć to już dawno próbowałem skończyć offtopa

a tak w ogóle takie pytanie:

czemu nie masz w randze "Moderatora", mimo że jak wnioskuję z Twojego postu nim jesteś;)

 

@mICh@eL

może jedna nie przesadzajmy, są inne SPAMerskie tematy, już nie róbmy następnego i to z tematu o USB

a tak w ogóle to nie zgłaszaj tego, bo tak jak napisałem - cała reklama G.R.U.P.E. "zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach"

 

może nie jest idealnie pod względem kampanii, ale jest to spokojnie do zniesienia i apeluję aby to się nie pogorszyło

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

na mnie też, bo prosiłem aby nie głosować bo głos zmarnowany by był

@torture

tak na dobrą sprawę sam nie chciałeś startować z szeregów G.R.U.P.E. a miałeś u nas duże szanse na głosy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

torture a ty zgłosiłeś swoją kandydaturę czy mamy domniemywać, że kandydaci z poprzednich edycji przechodzą do nowych automatycznie.

 

Poza tym masz wakacje to albo do roboty kasę na nowy sprzęt zbierać, albo pisać newsy i rozwiązywać problemy a wtedy się zasłużysz ;).

 

Tak poza tym to pewnie ludzie czekają na jakieś nowe bardzo ciekawe kandydatury bądź będą musieli wybierać mniejsze zło :].

 

Nie obrażaj się firespace760, co najmniej jeden nowy głos się zbliża, ale rodzi się w bólu ;).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...