Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

może ktoś wrzucić filmik od początku jak wejść w multi bo mnie zaraz #$@#%$!! trafi z tą grą

Imho zbugowane to jest, a raczej zlagowane :menda: ! Jak się gdzieś długo czeka, próbuj do innego serwa się połączyć, tam za 2 czy 3 razem się uda ;P .
Link to post
Share on other sites

no dzisiaj to sobie pograłem ... żaden server nie działa O_O

Nie masz czego żałować , gra jest taka sobie.

A mi sie bardzo podoba.

jak ktos chce wyslac zaproszenie to mam tkai sam nick jak na BMK :menda:

Link to post
Share on other sites

o matko i córko ... jak wczoraj odkryłem włączanie termowizji ta grała stała się tak prosta ( nie chodzi tutaj o chwalenie się ) że masakra !!!

termowizja + niewidzialność no i sieczka jak się chce !!!

a te ciotki campy co siedzą w krzakach niewidzialni porażka...

grafika ? hmm... konsolowa :>

widać na 1000km że ta gra jest robiona pod xbox'a to ma być prosta strzelanka + gadżety jak James Bond i śmiechowe perki ...

hitboxy w tej grze to jakaś pomyłka ...

 

Jak ja widzę tą grę luźna strzelanka bez ingerencji szarych komórek :menda:

Wracam do Battlefielda ;)

Link to post
Share on other sites

Mam złą wiadomość dla wszystkich.. Crysis nie będzie obsługiwał DirectX 11 w dniu premiery. Producenci napisali, że patch nadejdzie 2-3 tygodnie po premierze.

 

Dzięki ku*wa konsole. Po prostu wielkie dzięki...

Link to post
Share on other sites

To, że zrobią dx11 w formie patcha to po dłuższym zastanowieniu dobra wiadomość chyba. Bo oznacza, że prawdopodobnie nie da się już przesunąć daty premiery, a nie wyrobią się z dodaniem dx11 na czas. Dlatego zamiast opóźnić całą premierę wersji na pc zdecydowali, że na wszystkie plaformy będzie w tym samym czasie, a patch na pc nieco później. I z tego względu dla mnie to dobre info.

Link to post
Share on other sites

Mam złą wiadomość dla wszystkich.. Crysis nie będzie obsługiwał DirectX 11 w dniu premiery. Producenci napisali, że patch nadejdzie 2-3 tygodnie po premierze.

 

Dzięki ku*wa konsole. Po prostu wielkie dzięki...

xD

Dzięęęęuje w takim razie :menda:

Wam juz naprawde na glowe padlo...

Faktycznie TRAGICZNA wiadomosc.

No i co z tego, ze nie bedzie DX11, i moze jeszcze innych kilku bezcelowych ustawien grafiki?

Ladnie wyglada?

Ladnie.

Fajnie sie gra?

Fajnie!

(Mi akurat nie, ale jakos nigdy mnie ten klimat nie porywal - wole DICEowa serie ;))

Magiczna cyferka DX11 sprawi, ze nagle zapalacie do tej gry miloscia i kupicie oryginal?

Zabawne.

Jak ktos ma piracic to spiraci nawet jak tytul bedzie obslugiwal DX19.

Mi tam ta gra wisi, ale jak czytam, ze ktos rezygnuje z zakupu bo gra (na moment premiery!) nie obsluguje jakiegos rozwiazania graficznego to ogarnia mnie pusty smiech.

Wlaczcie myslenie!

Pzdr!

Link to post
Share on other sites

może ktoś wrzucić filmik od początku jak wejść w multi bo mnie zaraz #$@#%$!! trafi z tą grą

jesli juz jestes zalogowany to szukaj serwerow gdzie ping jest ok ~109 ( po polaczeniu moj ping wynosi ~49 ). tam gdzie jest 0 bardzo rzadko lub praktycznie wcale nie udaje mi sie polaczyc.

 

tutaj maly gameplay z triple kill :menda: ( w multi gram po raz pierwszy jesli chodzi o crysisa ):

 

i jak uzywac hologramu ( dodatek do broni glownej ):

niestety demo nie wspiera CF/Sli

Link to post
Share on other sites

No, to jest glupie. Zamiast poustawiac sobie jak w kazdej normalnej grze 3 tryby do wyboru.

Gram na najnizszych chyba i da sie grac. Fraps mial chyba jakiegos triala to sprobuje sprawdzic potem ile fpsow. Chyba, ze w grze da sie inaczej sprawdzic? Nawet nie pamietam dokladnie jakie ustawienia dalem. Wieczorem jak czas bede mial to sie pobawie ustawieniami :menda:

Link to post
Share on other sites

Ja tam już wywaliłem. Pograłem, zobaczyłem na jakim poziomie stoi gra i jedno co mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej to właśnie Battlefield 3 zostanie najładniejszą grą w historii. Tak BF3 nie C2. Chyba, że DX11 naprawdę pomoże Crysisowi 2 to wtedy mooooże będzie wyrównana walka. BF3 będzie najładniejszą grą wszech czasów bo jest robiona pod PC. I pierwszy raz EA DICE olała całkowicie konsole i skoncentrowała się na pecetowej edycji. Oby tak dalej :menda:

Link to post
Share on other sites

Wiesz, że albo ten gameplay jest strasznie naciągany, albo wyprzedzą technikę Frostbite 2, co najmniej dwukrotnie jak Crysis to zrobił. Z tego co zauważyłem w "gameplayu" bo to na gameplay nie wygląda to skryptów jest cała masa:P

Ale Mixtape, podniecałeś się Crysisem 2 spamując w temacie o Killzone, teraz dostałeś "gameplay" BF3 i spamisz o tym tu. OGARNIJ SIĘ.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...