Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Najprawdopodobnie, wyłącz i zobacz czy gra się zainstalowała/działa. Jezeli nie to chyba będziesz musiał to ponowić(kara za pirata?:))

Czyli nikt nie poświęci 35MB uploadu na rzecz benchmarkowicza? A ja w takim razie musze całą grę od nowa ściągać dla jakiegoś exe? Poczekam do jutra. pff:D

@edit

Nvm, w folderze backup był plik Crysis2.exe.bak

Po zmianie na samo exe działa.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czy ktoś również doświadczył problemu z resetowaniem perków, broni, w najgorszym razie nawet całych leveli postaci? Bo już mnie to zaczyna strasznie irytować, myślałem że ten błąd dotyczy tylko demka, ale nie Crytek nie mógł tego naprawić :) ...jeśli ktoś ma podobny problem i zna jakiś sposób na to, prosiłbym o jakąś wskazówkę. Pzdr

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak szwabski produkt-słaby silnik,ładny wygląd i jak zwykle coś nie domaga.

Po kilku godzinach grania zaczynam żałować że ją kupiłem.Niemcy będą musieli następne dwie części dać mi za free.

Link to post
Share on other sites

@Navolp

No tak, gdybyś miał GF 8800 to byś był tak szczęśliwy, że chodzi ci ta gra na wysokich i byś chwalił twórców w niebogłosy. Wszystko jest dobrze, czasem boli mnie tekstura zza której nie mogę strzelać. Ale jest okej. Narzekasz na Crysisa a grasz w BFBC2 gdzie jest 10 razy więcej bugów niż w Crysisie.

Link to post
Share on other sites

Dziwne bo gra wygląda lepiej niż wszystkie gry z 2010 razem wzięte

Przecież napisałem że jest ładna,choć nie dosłownie bo nawiązywałem też do niemieckich aut.

Narzekasz na Crysisa a grasz w BFBC2 gdzie jest 10 razy więcej bugów niż w Crysisie.

Jak widać szwedki umieją robić gry.

Ps.Nie wkurza was to że nie da rady zabijać zombiaków,cywilne auta to kartony,boty w Counter Striku są mądrzejsze od przeciwników no i to co mnie rozpier...lala najbardziej-"ZAKUP" ulepszeń do kombinezonu :) części zamawiacie kurierem czy pocztą polską?

Link to post
Share on other sites

Może dlatego, że gra mogłaby być zakazana w wielu krajach? Za przemoc na "bezbronnych" czy coś w ten deseń. Zapewne chcieliby. Ale nie mogą, bo się im to nie opłaca. PEGI +18 i pewnie też nie mógłbyś zabić bezbronnego, zakażonego cywila.

btw. To by podchodziło pod znęcanie:d

Link to post
Share on other sites

Co do "bezbronnego, zakażonego cywila" - słowo zakażony i wzmianka w grze, że wszyscy zarażeni stanowią zagrożenie i trzeba do nich strzelać stawia tych ludzi w trochę innym świetle.

Owszem, to cywile, ale również chodzące ogniska potencjalnie nieuleczalnej zarazy, oni są "prawie" jak zombie - czasem bardziej humanitarne byłoby posłanie takiemu biedakowi "kulki" niż zostawienie go by dalej się męczył i stanowił śmiertelne zagrożenie dla innych - kwestia etyki.

Co do "kupowania" ulepszeń - mi je FedEx przysyła - zrzuty dostaję :)

 

Gra jest mega, soundtrack jest mega - ogólnie TURBO! ;)

 

EDIT:

Mixtape - mam ochotę kliknąć "pomógł" za twojego avatara :)

Link to post
Share on other sites

Może dlatego, że gra mogłaby być zakazana w wielu krajach? Za przemoc na "bezbronnych" czy coś w ten deseń. Zapewne chcieliby. Ale nie mogą, bo się im to nie opłaca. PEGI +18 i pewnie też nie mógłbyś zabić bezbronnego, zakażonego cywila.

 

Ta, szczególnie w niemczech:

http://www.cdaction.pl/news/7716/crytek-jesli-sytuacja-w-niemczech-sie-nie-zmieni-wyprowadzamy-sie-do-innego-kraju.html

:)

 

btw. To by podchodziło pod znęcanie:d

Aj tam :)
Link to post
Share on other sites

PEGI +18 i pewnie też nie mógłbyś zabić bezbronnego, zakażonego cywila.

btw. To by podchodziło pod znęcanie:d

Grałeś w Left4Dead? jeżeli nie to na pewno zagrasz w "Dead Island".

Co do "kupowania" ulepszeń - mi je FedEx przysyła - zrzuty dostaję

No tak człowiek ratuje świat i jeszcze musi dokładać do interesu.

A w CS to niby jak jest z bronią ?

Nie jestem fanem CSa,ale uważam że rozwiązanie zakupu sprzętu w tej grze nie jest złe.

 

Możliwe że gdybym kupił tę grę za 50zł to bym nie narzekał,ale kupiłem ją na steam.

Link to post
Share on other sites

PEGI +18 i pewnie też nie mógłbyś zabić bezbronnego, zakażonego cywila.

btw. To by podchodziło pod znęcanie:d

Grałeś w Left4Dead? jeżeli nie to na pewno zagrasz w "Dead Island".

Co do "kupowania" ulepszeń - mi je FedEx przysyła - zrzuty dostaję

No tak człowiek ratuje świat i jeszcze musi dokładać do interesu.

A w CS to niby jak jest z bronią ?

Nie jestem fanem CSa,ale uważam że rozwiązanie zakupu sprzętu w tej grze nie jest złe.

 

Możliwe że gdybym kupił tę grę za 50zł to bym nie narzekał,ale kupiłem ją na steam.

Grałem w L4D i L4D2. Ale myślę, że to nie wina Cryteku tylko odgórnych władz/dystrybutora. Bo grafika przypominająca realną może na debilach wywołać haluny i sami by twierdzili, że ktoś jest chory na grypę to trzeba mu odstrzelić łeb. - Pewnie środki bezpieczeństwa. I nie mów mi, że trzeba być debilem aby tak się zachować, ale przez dzisiejsze wychowanie tak się by działo.
Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanem CSa,ale uważam że rozwiązanie zakupu sprzętu w tej grze nie jest złe.

To czemu w Crysis'ie jest ?

I co, idziesz sobie zbierasz z obcych jakiś artefakt i kupujesz ulepszenia do nanokombinezonu? Tam przed walką kupujesz broń i walczysz, a tutaj zdejmujesz 2 obcych a nagle DHL przywozi ci większą baterię :)

 

Lepsze by było coś jak jest w DS - tylko stacje do kupowania ulepszeń rozstawione gdzieś. Ta gra jest liniowa więc problemu by nie było :)

Link to post
Share on other sites

Przecież to "kupowanie" jest uzasadnione fabularnie, więc nie wiem, czego się czepiacie.

Gra jest fajna, ale mocno wtórna wobec MW2. Ogólnie teraz wszystkie strzelanki się na tej grze wzorują.

No i szkoda, że nie można zabijać zarażonych. :rotfl: Ach, ta niemiecka polityka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...