Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

@Faflucy

Mam to samo na multi - nie mogę połączyć się do sesji a jak już mi się uda to rozłącza (rekorodowe DC po 2 sekundach od odpalenia mapy) i przy kolejnej próbie sypie komunikatami typu "Twój klucz jest używany..." Odpuszczam sobie grę wieloosobową w C2 do czasu jakiegoś konkretnego patch'a.

Hej.

 

Jeżeli już się połączycie do gry multiplayer, to zróbcie następujące opcje:

 

1. Przejdź do "wybierz grę/serwer (jakoś tak)

2. Wybierz zakładkę "Filtruj"

3. Region ustaw na "EUROPA" oraz jaki typ gry ma być to na "STANDARDOWA" (ponieważ, to są gry rankingowe) i zaznacz na X puste serwery by ich nie pokazywało

4. Poczekaj aż wyszuka Ci serwerów

5. Nie wchodź na żaden serwer typu PING 109, 110 itp bo jest to oszustwo i nie działa jak pokazuje

6. Wchodź tylko do gier, na których ping jest napisany 1000. Wtedy gra działa normalnie, nie rozłącza, są mecze rankingowe gdzie zdobywamy doświadczenie, oraz ping mamy bardzo mały. Mój to przeważnie między 45 a 50.

 

I powinniście grać sobie ze spokojem, tak jak ja, zanim zacząłem stosować te pod punkty które wypisałem :rotfl:.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Game Port Usage

 

For all traffic between server and client 'game' port is used

(default 64100 - net_lobby_gamespy_online_port).

 

Ports

SDK Service Hostname Type Local Remote

 

Available hbmaster3 crysis2.available.gamespy.com UDP Any 27900

NN natserver1 natneg1.gamespy.com UDP game 27901

NN natserver2 natneg2.gamespy.com UDP game 27901

NN nat neg Game client UDP game game*(other game)

QR2 hbmaster3 crysis2.master.gamespy.com UDP game 27900

QR2 Incoming queries Game client UDP game Any

CDKey keymaster key.gamespy.com UDP game 29910

SAKE Profile settings/stats crysis2.sake.gamespy.com TCP Any Any (def:80)

Chat Any IRC server peerchat.gamespy.com TCP Any 6667

GP gpmanager gpcm.gamespy.com TCP Any 29900

GP searchmanager gpsp.gamespy.com TCP Any 29901

SB gmaster3 crysis2.ms5.gamespy.com TCP Any 28910

SB Server queries game servers UDP Any game*(target server)

RSS RSS Feed lb.crysis2.ea.com TCP 80 80

 

Default value for 'game' is 64100 (can be adjusted).

For incoming UDP traffic, only port "game" ( default 64100)

is required to be opened.

 

W praktyce wystarczy 64100

Link to post
Share on other sites

opinia z komputronika

"Gra super, grałem od godz. 00.01 - 25.03.2011r. przez 2 godz. Super grafika, optymalizacja, myślę, że każdy sobie pogra na swoim piecu, na takich czy innych detalach, grałem na FULL DETAL, gra szła gładko wręcz miękko jestem zachwycony, gra przebija wszystkie, nawet moją ukochaną grę BFBC2, zagrozić jej może tylko BATTLEFIELD 3. Będzie to ostra walka o grę roku, będą się ludziska wykłócać, ale czy to jest takie ważne? Myślę, że ważniejsze jest to, że będziemy mieli 2-ie super strzelanki oraz to, że przyszedł czas na gry z innej półki, słowem KONIEC DZIADOSTWA direct 9 i 10, zaczyna sie era d.11 Grałem w singla, ale to gra pod multi, ojjjj będzie się działo oj będzie :D)))), Jak już wspomniałem grałem na detal : HARDCORE, sprzęt 2xSSD OCZ Vertex 2E 120GB spięte w raid 0 (zero), i7 950 bloomfield, triple channel 3x2GB APOGEE 1600 GT, EVGA 580 GTX super ckocked, buda THERMALTAKE element S z czterema coolerami w tym dwa po 23cm + reszta na podobnym poziomie. KUPOWAĆ, GRAĆ i CHWALIĆ :P)):)"

tak się podniecił w zachwytach a biedak nie ma pojęcia że to na direct 9 hahaha

"2xSSD OCZ Vertex 2E 120GB spięte w raid 0 (zero)"

jak musiał zaznaczyć to zero :rotfl: jakiś małolat ze śliną na paszczy:P

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Na mycrysis.com wszyscy mają taki problem i nikt nie wie jak sobie z tym poradzić. ja tez odblokowałem wszystkie porty ale to nic nie dało. istnieje jeden sposób którego nie testowałem ale wymaga mieszania komendami w configu.

Ustaw na siebie DMZ w routerze.

 

@lukyeti

 

I tak najbardziej podoba mi sie: EVGA 580 GTX Supercocked

Link to post
Share on other sites

Mam! Mam! Mam! :D Świeżutki Crysis 2 zawitał w moje progi :P Przy okazji wrzuciłem do koszyka część pierwszą z klasyki EA za jedyne 29.90 :P

 

Oby ten multi szedł bez problemów, bo z tego co piszecie wychodzi na to, że średnio może być :rotfl: Jednak demo działało u mnie bez zarzutu. Niebawem się przekonam ja kto z tym będzie...

 

Pozdrówki!

Link to post
Share on other sites

Jest jedna rzecz, którą twórcy muszą definitywnie poprawić!!! Włączcie tryb stealth i rozejrzyjcie się dookoła siebie. Ja się pytam co w tym trybie robi cień?! Przecież powinno się być niewidzialnym, czyż nie?! Ta gra to cudo po za tym!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Choć w Crysis'a 2 jeszcze nie grałem to w trybie "niewidzialności" jak najbardziej powinien być widoczny cień. To nanokombinezon upodabnia się do otoczenia ale Ty wciąż tam fizycznie jesteś i Twoja sylwetka blokuje promienie słonecznie. Także cień jest jak najbardziej na miejscu ;)

Link to post
Share on other sites

Jest jedna rzecz, którą twórcy muszą definitywnie poprawić!!! Włączcie tryb stealth i rozejrzyjcie się dookoła siebie. Ja się pytam co w tym trybie robi cień?! Przecież powinno się być niewidzialnym, czyż nie?! Ta gra to cudo po za tym!!! :P

Właśnie jak dla mnie to niekoniecznie. Cały trik polega na tym, żeby być niewidzialnym. Dziś już udało się naukowcom stworzyć materiał, który tak ugina, bodajże mikrofale lub światło o danej długości fali, że ono się tak jakby po nim ześlizguje. Nie widać wtedy przedmiotu i skoro nie blokuje on promieniowania to nie posiada również cienia. Według mnie w ten sposób powinien działać ten nano-kombinezon :) Chyba wyslę maila do crytek'a ;)

Link to post
Share on other sites

Jakie macie ustawienia dla Crysis 2 Advanced Video Options Version 1.6 ?

 

np. field of vision, toggle zoom/crouch, movment fov itp.

 

A najlepiej to zdjęcia wklejcie. ;)

Gdzie znaleźć opis tych funkcji i wartości domyślnych?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...