Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie, ale ta PNY ma całkiem dobre recki. W porównaniu z EVGA, to raptem strata max 2 kl/s, którą można wyrównać własnym OC.

 

https://www.google.pl/amp/www.pcworld.com/article/3203372/components-graphics/pny-gtx-1080-ti-xlr8-oc-review-a-gorgeous-graphics-card-with-great-value.amp.html

 

Może nie jest to uznana marka, ale warto zaufać wschodzącemu producentowi. Zastanawia mnie tylko fakt, czy z zasilania 8+6, można wykrzesać jeszcze trochę więcej mocy.

Link to post
Share on other sites

Jasne ze tak . Ja bym tego chłodzenia nie kupił nawet na 1070 tce ......


wasptak

 

Jak juz   sie nacieszysz ta 1080ti to wrzuć filmik  3dmarka fire strike  stress w fhd gdzie widac , rpm ,temp ,napiecie i mhz


Ta karta od PNY była już wczoraj w tej cenie - odstraszała mnie sama jej konstrukcja i recencje. (i szczerze powiedziawszy nie jest to dla mnie znana marka).

 

 

 

Wystarczy spojrzeć miedzy finy i widac Moskwe

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

Widać że powoli morele zaczyna schodzić na ziemię z tymi cenami co jest godne pochwały, chociaż ja i tak wstrzymuję się z zakupem bo wiem że może być jeszcze taniej.

Edytowane przez dante2kx
Link to post
Share on other sites

Ja w dniu dzisiejszym muszę zamówić kartę i Najprawdopodobniej będzie to aorus 1080Ti ale ciągle łudzę się, że jeszcze o kilka groszy cena spadnie. Macie jakieś negatywne doświadczenia z morelami? Bo mogę za 3359 kupić u nich albo za 3399 w lokalnym sklepie :)

Link to post
Share on other sites

Ja w dniu dzisiejszym muszę zamówić kartę i Najprawdopodobniej będzie to aorus 1080Ti ale ciągle łudzę się, że jeszcze o kilka groszy cena spadnie. Macie jakieś negatywne doświadczenia z morelami? Bo mogę za 3359 kupić u nich albo za 3399 w lokalnym sklepie :)

Podobnie co jakiś czas sprawdzam wszędzie ceny, licząc na promo w okolicach 3k. Odnośnie sklepu, brałbym w lokalnym. Gwarancja na miejscu itp.

Link to post
Share on other sites

Napisałem do lokalnego i spuścili mi cenę do morelowej. Wydaje mi się, że cena już nie spadnie przez najbliższy miesiąc bardziej niż 100 zł a ja i tak mam 3 dni na zakup, żeby wystawili fakturę lipcową :) Właśnie zamawiam bo moja 780Ti właśnie się sprzedała na allegro :)

Link to post
Share on other sites

Ceny 1080 też powoli wracają do normalnego poziomu sprzed podwyżek. Obecnie za dobrą 1080 trzeba zapłacić ok.2700zł czyli w tej chwili jest to ponad 600zł dopłaty do wersji Ti. Pod uwagę należy też wziąć fakt dolara na poziomie 3.65zł. (a był ponad 4zł)

Link to post
Share on other sites

No więc panowie karta dotarła i ma się dobrze :) Dobrze zapakowana, sporo folii bombelkowej, zalakowana etc. etc. Rozwiały się moje obawy co do niektórych opinii jakich naczytałem się o morelach. 

 

Karta jest extrymalnie cicha - wręcz przeraziłem się bo wentylatory ożyły dopiero po 2 min benchmarka heaven (podczas gdy w mojej dawnej 1070 extreme gigabyte były uruchomione ciągle - ale to może kwestia konfugiracji ? nie wiem, nie jestem maniakiem / fanem OC). Po jakiś 15 min wygrzewania benchmark pokazał temp. 65 C max - myślę że całkiem nieźle. Wynik z jednorazowego uruchomienia firestrike'a  na screenie - dodam że karta w pełni stock - nie bawiłem się w OC bo nie ma sensu :) 

 

Z gier zdążyłem uruchomić jedynie Wiedźmina 3 w rozdzielczości natywnej 3440*1440 w ultra + hairworks = działa jak marzenie :) 

 

Także w skrócie - zakup udany, z głowy myślę na przynajmniej 2 lata jeśli chodzi o karty graficzne.  :P

 

Link to post
Share on other sites

To wrzuc z pare minutowy filmik gdzie widac rpm , temp ,mhz i napiecie i fps z tych ustawień ;)

 

Sorry ale nie chce mi się bawić :) Tbh nawet nie mam do tego narzędzi bo po prostu nie interesuje się OC :P Po OC "sięgnę" gdy karta zacznie niedomagać w natywnej rozdzielczości - ale z racji że jest to ciut poniżej 4k to myślę że nie prędko.

 

Nie mogę doczekać się weekendu i zabawy przy wieśku :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...