Skocz do zawartości

Wymiana karty graficznej


Recommended Posts

Witam chciałbym wymienić kartę problem jest taki że nie mam pojęcia jaką . Podam specyfikacje może ktoś mi pomoże .

Typ procesora                QuadCore Intel Core i5-2400, 3200 MHz (32 x 100)  
Nazwa płyty głównej    Asus P8H61-M LX2 (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)  
Karta wideo                  NVIDIA GeForce GTX 570 (1280 MB)  
Pamięć fizyczna           8176 MB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
Zasilacz                         RADIX V-650
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam tą wersję Gigabyte GTX1050Ti Gaming G1 jedna z najmocniejszych wersji serii 1050ti,kiedy kupowałem była 200zł droższa cena spadła.

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-gaming-g1-4gb-gddr5-128-bit-dvi-d-3x-hdmi-dp-box-gv-n105tg1-gaming-4gd-975433/

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja mogę Ci polecić ze swojego doświadczenia tę, co mam w podpisie. Oczywiście jeśli chodzi o kulturę pracy i temperatury (a nawet OC - bo można zmienić na niej napięcie i trochę poszaleć). Nie zmienia to jednak faktu, że 1050ti to badziewie i powinno maksymalnie kosztować około 500zł. Jeśli nie chcesz mieć problemów z wydajnością, to mocno radzę 1060.

Link to post
Share on other sites

Ja mogę Ci polecić ze swojego doświadczenia tę, co mam w podpisie. Oczywiście jeśli chodzi o kulturę pracy i temperatury (a nawet OC - bo można zmienić na niej napięcie i trochę poszaleć). Nie zmienia to jednak faktu, że 1050ti to badziewie i powinno maksymalnie kosztować około 500zł. Jeśli nie chcesz mieć problemów z wydajnością, to mocno radzę 1060.

Zalezy dla kogo, dla jednych granie full hd w ustawieniach srednio/wysokich jest wystarczajace :)

Link to post
Share on other sites

Po co cytować całą wypowiedź powyżej, no ale ok widocznie masz taki styl pisania?

 

 

Tak, ale nie za te pieniądze. Choć z drugiej strony nastały czasy gdzie używany "radełon" rx480 kosztuje ponad 1500zł :!: - podsumuję to tak - "euROPA" :facepalm:

Edytowane przez jureba
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...