Skocz do zawartości

Jakie okulary 3d DLP do projektora 3d LG PA 70 G w miarę przystępnej cenie i świetnym stosunku jakości do ceny.


Recommended Posts

Witam potrzebuję dokupić okulary do projektora 3d LG PA 70 G który w specyfikacji ma DLP 3D Ready (DPL Link), PC XGA 120Hz czyli może wyświetlać filmy 3d. Teraz pytanko jakie okulary możecie polecić aby jakoś wyświetlanego obrazu była super a cena też nie powalała. I jeszcze jedno pytanie gdyż 3d widziałem tylko w kinoplex-ie jakbyście porównali jakość 3d na projektorze a w tym kinie bo jeżeli jest to gorsza jakość to spasuję. Oraz wpada jeszcze pytanko bo laik jestem. Oglądam na projektorze filmy z dysku zewnętrznego usb i jeżeli chcę mieć film 3d to jak to jest muszę mieć zwykły film 3d czy są różne filmy 3d pod pasywne 3d i pod aktywne do dlp czy to to samo czy zwykły film też przerabia? Bo rozumiem że dodatkowego sprzętu oprócz okularów 3 dlp i projektora 3d nie muszę posiadać. Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak w projektorach ale w tv pod pasywne 3d najlepsze będą filmy w ou. Do aktywnego zaś sbs.

 

Wyjaśnienie

"For active glasses 3D systems SBS (Side by Side) and TAB (Top and Bottom, OU) are equally good. The only difference is that SBS format losses half horizontal resolution, but TAB format looses half vertical resolution due to 2 frames being packed inside one frame. For passive glasses 3D systems TAB format is better, because it is aligned with TV passive 3D system that cuts vertical resolution in half so 2 frames can be displayed simultaneously. If you have SBS content on passive 3D system, then you lose half resolution in both horizontal and vertical dimension - worst case scenario. SBS and TAB playback is implemented so that one packed flame is cut in half and both pieces are then stretched so that they are in full frame size. Then those restored full frames are displayed."

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...