Skocz do zawartości

Który telefon wybrać


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kazikamd77,

Recommended Posts

Płacę 50 zł miesięcznie modele które podałem są praktycznie bez dopłaty .Jeśli miałbym coś dopłacić to za jakiś sensowny telefon średniej klasy a jaką kwotę tego nie wiem zależy czy warto :)Co byście wybrali u operatorów może Huawei P9 ?

 

Ja (w orange, które jest i tak gówniane) za 50zł/msc mam nielimitowane rozmowy do jakiejkolwiek sieci, darmowe sms do wszystkich sieci, 2GB internetu (+ kolejne 2gb za niewielką dopłatą jeśli będę chciał sobie włączyć), a to i tak nie jest jakaś super najlepsza oferta bo mam ją już półtora roku i na pewno są teraz lepsze ;p Jeśli tyle płacisz i masz tylko rozmowy do plusa i jakieś tam sms, to telefon jaki Ci powinni dać powinien być jakieś 1000x lepszy niż te co wymieniłeś ^^ Pogadaj z nimi, może dadzą Ci lepszą ofertę (czasem do oferty 50zł/msc dopłacasz do telefonu te max 100zł, a będzie to już porządny telefon, dużo lepszy niż te które wymieniłeś). Ewentualnie przemyśl zmianę operatora. Nowy numer to problem tylko taki, że się przeważnie nie chce przenosić kontaktów i informować ludzi ;p Poza tym jest chyba możliwość przeniesienia numeru (z chyba miesięcznym wypowiedzeniem i formalnościami między operatorami - Ty nic szczególnego nie musisz robić, a przynajmniej Ci zostaje).

Edytowane przez spidster135
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zmieniłem operatora na Play dostałem Xiaomi redmi 4a.W pakiecie mam 200 minut do wszystkich sieci,sms/mms i rozmowy do Play nielimitowane oraz 2GB internetu.Koszt w mixie  36 doładowań za 30 zł i dopłata za telefon 100zł .Telefon jak dla mnie jest super a oferta minut i GB wystarczająca ,na dodatek mam 20 zł zaoszczędzone co miesiąc :)Dzięki za porady .Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...