Skocz do zawartości

Który telefon wybrać


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kazikamd77,

Recommended Posts

Nie są to smartfony najwyższych lotów jak stwierdził przedmówca, ale jak jesteś na nie skazany to wybierz ten, który Ci się podoba, obejrzyj jakieś filmiki na YT, oceń która nakładka bardziej Ci się podoba. 

 

Szkoda, że operatorzy proponują takie ''coś'' klientom :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Można coś wybrać sensownego a nie drogiego u operatorów ?

Ostatnio odnoszę wrażenie, że nie można. Moja siostra przez 2 lata korzystała z mix w Orange, teraz chcą przedłużyć jej umowę, kiedyś płaciła 25 zł (nielimitowane sms, minuty, 5 gb internetu), a teraz za to samo (+5 gb) chcą ponad 60 zł. Cenią się operatorzy.

 

Powiedz ile musisz płacić miesięcznie i za ile telefony  

Link to post
Share on other sites

Płacę 50 zł miesięcznie modele które podałem są praktycznie bez dopłaty .Jeśli miałbym coś dopłacić to za jakiś sensowny telefon średniej klasy a jaką kwotę tego nie wiem zależy czy warto :)Co byście wybrali u operatorów może Huawei P9 ?

Edytowane przez Kazikamd77
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, to co oni Ci proponują to jakaś kpina. Na Twoim miejscu uciekałbym do innej sieci, np. na kartę - Virgin Mobile, Mobile Vikings, a2mobile, njumobile. Przejrzyj oferty, a za zaoszczędzone pieniądze kupisz sobie o wiele lepszy telefon na aukcji (nowy)

 

 

 

LG K8 lub K10

K10 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zainteresuj się tymi ofertami co podał Jutjub,bo ta,którą proponuje Ci plus,to jak tu już napisał kolega to kpina.Telefon weź sobie choćby taki Xiaomi redmi 4a,w Sferis kosztuje 499 zł.Jak nie masz takiej gotówki,to możesz wziąć go sobie na raty.Będziesz miał wtedy przyzwoity telefon,a nie szrota,który proponuje Plus i dobrą ofertę na kartę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wersja z 1 GB czyli raczej lipa .Zależy mi żeby aparat był w miarę dobry .Ogólnie to Galaxy J3 jest za 1zł ale z tego co czytałem to ponoć są bardzo awaryjne .Jak to jest u innych operatorów czy internet po przekroczeniu limitu pobiera kasę z konta czy zwalnia ale kasy nie pobiera ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...