Skocz do zawartości

Dobra obudowa do 260 zł


Recommended Posts

hahahah dobre no zgadzam sie mi sie chodzi o montaz dyskow itp bo tak jak napisales wkladam i jest :hahaha: szare wnetrze tez mi nie przeszkadza a tu jest jeszcze obudowa blizniaczo podobna do v3 ??

No i pytanie co z gladiusem 600 lub 800 czy jest lepszy od antec 300 ?? osobiscie wyglad mi sie Antec podoba bardziej

Link to post
Share on other sites

Gladius to bardziej chyba kompromis - układ chłodzenia jak w V3 i czarne wnętrze + Bajery . I raczej lepiej z wykonaniem niż w V3 albo na podobnym poziomie. Jeśli nie przeszkadza Ci szarość we wnętrzu to Antec 300 będzie idealny :hahaha: Ja kupiłem i jestem szczęśliwym użytkownikiem , jeszcze żadnego psikusa mi nie sprawił Antec chyba że zestaw tych śrubek na 2 kompy jak byś coś zgubił xD

 

Poziomem to tak bym ustawił :

 

V3 -> Gladius 600 -> 800 -> Antec 300

 

To tylko moje zdanie. Ja preferuję test typu pojedź oglądnij tak mi proponowali tak zrobiłem i tak wybrałem :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Poziomem to tak bym ustawił :

 

V3 -> Gladius 600 -> 800 -> Antec 300

 

To tylko moje zdanie. Ja preferuję test typu pojedź oglądnij tak mi proponowali tak zrobiłem i tak wybrałem :hahaha:

Też tak myślę, na co poparciem jest sama waga:

 

V3 -> Gladius 600 -> 800 -> Antec 300

 

jak torture znajdzie jeszcze czarnego to full wypas :hahaha:

Link to post
Share on other sites

decyzja podjeta biore antec 300 :hahaha:

 

 

master a tak poza tematem moglbys ocenic zestwa jaki planuje zakupic :

Procek: intel core i5 2500k

Płyta: MSI P67A-C45 lub Gigabyte GA-P67A-UD3 /intel P67/

RAM: Corsair 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 XMS3

Chłodzenie: Scythe Yasya

Karta : Gigabyte GeForce GTX560 ti soc

Zasilacz: Seasonic M12II-520 520W 80 Plus Bronze lub 620W

buda: antec 300

dysk: Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3

Link to post
Share on other sites

Zestaw bardzo podobny do mojego planowanego i jest bardzo fajny:) Na twoim miejscu brałbym MSI oraz pomyślał nad dołożeniem kilku złotych i kupieniem WD Green 1TB 64mb

http://www.ceneo.pl/4706582

A chłodzenie w podobnej cenie a nawet taniej to Scythe Mugen 2 Rev B. Skutecznie chłodzi i powinien byc lepszy od Scythe Yasya:) i Zasilacz lepiej 620 :hahaha: i wszystko fajnie będzie:)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się,ze seria Black jest lepsza, ale za ciche nie są.

dokładnie Caviar Black to jest jedyny sensowny dysk WD (nie licząc klasy enterprise), 1TB trochę terkocze 750 trochę ciszej (500 nie miałem okazji słuchać), ale za to jest najbardziej bezawaryjnym dyskiem z 5 letnią gwarancją, Caviar Blue i Green to nie dyski dla graczy, niebieski jest biurowy, a zielony dla zboczeńców ekologicznych, którzy myślą, że o 4W mniejszy pobór HDD uratuje naszą planetę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...