Skocz do zawartości

Słaba wydajność w grach.


Recommended Posts

Cześć !

Zauważyłem, że mam słabą wydajność w grach. W GTA IV, ale to w końcu GTA IV, spieprzona optymalizacja. Oraz w Crysis. Kiedy chodze i jest mało wrogów to jest ok, ale kiedy np. szybko daje na celnik ,ten szturmowy, to przytnie. Albo jak daje celownik z tej wrzutni rakiet to przytnie. Wszystko mam na wysokich (nie na najwyżyszch).

W FIFA 11 kiedy piłka leci szybko górą np. dośrodkowanie, to kamera tak jakby laguje i powoli idzie.

W BF:BC2, AC2, COD 4,6,7 tych problemów nie ma.

Rozdzielczość to tylko 1024x768!

Komp to :

AMD Phenom II X4 955 3.2GHz

Sapphire 6870 1GB

4 GB ram.

System to Windows7 Ultimate 64bit.

Wirusów nie mam. Sterowniki, patche do gier, DirectXy mam.

Czym to jest spowodowane i jak to naprawić ?

Dzięki Wam

Link to post
Share on other sites

Nic nie zmieniałem. Dałem w GTA IV all na Very High, i zasięg rysowania/ilość pojazdów, odbić na 40 i chodzi płynnie. A w Crysis dałem też wszystko na b. wysokie i tez nic nie tnie. Ale w Crysisie to byłem w tym takim wnętrzu kosmity to tam nie było drzew itd. ale nie cięło.

:roll:

Link to post
Share on other sites

Ale jak bo nie rozumiem ? Wtedy Ci się cięło a teraz zrobiłeś wszystko na maxa i działa płynnie ? A co do GTA to jest niby nie możliwe żeby chodziło płynie na maxa przy włączonych cieniach ;d .

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem FRAPS i w Crysis klatki na najwyższych ustawieniach (rozdzielczość 1024x768) czasami sięgają 20 FPS i skacze znowu do 35FPS, jak jest jakis wybuch tak spada na 1-3 sekundy i wraca. Format odpada mam na tym dysku z 10 gier i nie chce mi sie ich instalować.

Sterowniki mam z grudnia. Instalować nowe ? Napierw odinstalować stare, wyczyscyc CCleaner, restarty kompa, instalować nowe restart kompa ? Bardzo proszę o pomoc. Może, nie wiem... karta chodzi tylko na 50% ? Albo działa Q'n'Q i zaniża taktowania ? Wirusów nie mam.

Dziękuję za pomoc. :help:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...