Skocz do zawartości

Słaba wydajność w grach.


Recommended Posts

Wiesz, to bywa różnie. Napisz mi tylko jedna rzecz: czy są jakieś gry, które chodzą ponad przeciętną na Twoim kompie. Bo ostatnimi czasy znów duzy nacisk kładzie się na konfiguracje - dany PC moze świetnie obsługiwać jedne gry, ale byc mniej przystosowany do innych i to jest normalne, lecz wkurzające... Niestety.

Link to post
Share on other sites

Oglądałem filmiki na YT, i powiem tak: coś na pewno jest nie tak.

Za tydzień robię format.

A czy na to ścinanie może mieć wpływ ta piracka wersja gry, czy też może jest ona Full-RIP i cos jest źle skompresowane. Jak gram to w ekhem... tyldzie, tam gdzie sie kody wpsiuje (naciska się "`") mam czasami error fatal, dotyczy to plików StartMenu.gfx i jeszcze jakiś Radar.gfx oraz Granat.gfx.

Dziękuję i pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Do reinstalacji sterowników jest takie fajne narzędzie driver sweeper,jak odinstalujesz sterowniki restart,wyczyść sweeperem resztki plików i zainstaluj świeże:) Jak używasz ccleanera to raczej bałaganu w systemie nie masz ale jeżeli wymieniałeś karte albo mobo to jednak lepiej postawić system na nowo.Skupltura nie robi złych ripów.Zobacz na ustawienia AA spróbuj włączyć morfological AA w catalystach jednocześnie ustawiając żeby korzystał z AA w aplikacji nie w catalystach,w moim przypadku z AA 2+MLAA(z catalystów) zyskuje pare fpsów a wygląda to wszystko ładnie :)

Link to post
Share on other sites

W GTA IV, ale to w końcu GTA IV, spieprzona optymalizacja.

Trza zainstalować patche do 1.0.4 ale tylko do tego bo te późniejsze spowodują spadek wydajności.

 

 

 

A u mnie 1.0.7 poprawil wydajnosc wzgledem 1.04 ;P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...