Skocz do zawartości

Syberia: Złota Edycja pod jakim systemem ?


Recommended Posts

Witam, posiadam laptopa Dell Latitude E6410 i chciałbym zainstalować Syberię 1 i 2. Jest na nim Windows 7 lecz po instalacji gra nie uruchamia się. Próbowałem ze zgodnością innych systemów odpalać, przeinstalowywałem grę sterowniki i nic to nie daje. Po uruchomieniu pojawia się czarne okno na połowie ekranu i gra nie chce odpalić. Myślę że może to być wina systemu operacyjnego i spróbuje na innym dysku z innym Windowsem, i mam pytanie na jakim  systemie Syberia powinna odpalić ?

Edytowane przez smoke
Link to post
Share on other sites

Ja grałem na Windows 7 i nie było żadnych problemów.

Może to być błąd z filmikami które są na początku, albo z rozdzielczością.

 

spróbuj zrobić jak w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc, jednak to wina rozdzielczości. Zastosowałem porady z linka i gra odpala w małym oknie. czy jest jakiś sposób aby zagrać na pełnym ekranie ? Natywna rozdzielczość to 1280 x 800.

Edytowane przez smoke
Link to post
Share on other sites

Niestety moja grafika jest bardzo uparta ponieważ próbowałem zmienić rozdzielczość za pomocą programu PowerStrip lecz nie mogę ustawić 800x600 oraz innych mniejszych rozdzielczości. W ustawieniach karty oraz bezpośrednio z pulpitu mogę ustawić tylko natywną 1280x800 oraz mniejszą 1024x768 na obu gra nie odpala w pełnym ekranie (po edycji player.ini).

Link to post
Share on other sites

Jak małe jest to okno? Nie jest wystarczające do gry?

Może spróbuj ustawień we właściwościach pliku .exe (zgodność, skalowanie ekranu itp.)

 

Przykładowy screen:

 

windows10_02.png

Link to post
Share on other sites

Próbowałem wcześniej tych ustawień, niestety nie odpalę chyba na pełnym ekranie. Przy rozdzielczości 1024x768 okno jest już wystarczająco duże, właśnie dlatego próbowałem użyć PowerStrip aby zmniejszyć rozdzielczość jeszcze bardziej i tym samym powiększyć okno z grą.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...