Skocz do zawartości

Czy to uszkodzenie matrycy zobaczcie


Recommended Posts

Mam problem z laptopem Lenovo Y560A, posiada on dwie karty graficzne zintegrowana chyba ta od procesora Intel core i3 oraz dedykowana radeon 5730, gdy mam ustawione na karte zintegrowana to gdy wlanczam laptopa lub podlanczam go do zasilacza to widze takie pasy ktore migaja przez minute, czy laptop jest zepsuty i mam isc z tym do serwisu czy tak juz po prostu jego przypadlosc link do zdjecia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/445 ... 7b6d7.html , bardzo prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

Tak jakby ta integra się przegrzewała... laptopy lubią osiągać wysokie tempy.

Tak czy siak Ciebie to nie powinno obchodzić, ma działać - więc wycieczka do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Mam identyczny laptop o trzech miesięcy. Jak na razie nie miałem żadnych problemów (nie licząc tego, że non stop muszę go czyścić).

Te paski na ekranie masz tylko na jednej karcie graficznej - tej od Intela?

 

Tak czy inaczej zgadzam się z kolegami wyżej - wybierz się do serwisu puki masz gwarancję (no chyba, że Radeon 5730 spisuje się na razie bez zarzutu i laptop jest Ci często potrzebny).

 

Tak jakby ta integra się przegrzewała... laptopy lubią osiągać wysokie tempy.

W takim tempie?
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Miałem taki efekt gdy przegrzałem kartę graficzna na stacjonarnym PC, nadawała się do wyrzucenia.

Amator z Ciebie - nadawała się do piekarnika - 150 stopni przez 5 minut i gitara ;)

No ale oczywiście z laptopem to takich operacji lepiej nie robić ;)

 

 

kolejna blyskotlwia mysl... wlasnie w ten sposob najprosciej naprawic laptopy bez wizyty w serwisie, z cala seria GF 8xxx sie tak robi i wszyscy sa zadowoleni, tylko nie Ty bo pewnie nie wiesz jak piekarnik na 150 stopni ustawic... a tak pozatym to 3 minuty/

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...