Skocz do zawartości

MSI RX480 8GB GAMING X miesięczna z morele.pl


Recommended Posts

Witam. Sprzedam moją kartę kupiona 17.02.2017 w sklepie morele.pl w cenie 1209zł. Nie będę tu niczego zachwalał, kto szuka takiej karty ten wie w czym rzecz. Sprzedaje tylko i wyłącznie z powodu niespodziewanej awarii auta. W ciągu dwóch miesięcy pewnie kupię taki sam egzemplarz. Posiadam pełny komplet jak ze sklepu włącznie z fakturą elektroniczną (jeszcze 35 msc gwarancji). Karta nie nosi żadnych śladów montażu itp, nie posiada także żadnych wad ukrytych (cewki trochę słychać ale tylko w cs go przy 200-300 fps). Nie robiłem żadnych prób oc bo nie było takiej potrzeby, zrobiłem za to uv do 1050mv. Karta pracuje przy tym napięciu w pełni stabilnie, niżej nie próbowałem. Podczas pracy w pulpicie lub przeglądarce temp oscylują w granicach 45-48 stopni i wentylatory w ogóle nie startują. Pod pełnym obciążeniem nie przekracza 73 stopni w grach zazwyczaj w granicach 68-70. Cena jaka mnie interesuje to 1100zł (w tej chwili na morelach nowa stoi 1265zł). Przyjmę w rozliczeniu jakąś bardzo tanią kartę aby coś mi tam wyświetlała przez te 2 msc. Dla chętnych będzie opcja wystawienia karty na allegro. Szczerze polecam.

 

96668dee7515e.jpgbe33a7d61a49e.jpg


Udało się jednak załatwić sprawę inaczej. Oferta nieaktualna. Temat to wywalenia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...