Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bez przesady z tymi 3 latami. Na pewno pograsz w wymagające gry takie jak Bad Company 2 na max detalach ale żeby cieszyć się wszystkim na najwyższych detalach przez 3 lata musiałbyś wydać 7 tysięcy.

 

To trudno wróżyć z fusów jakie gry będą miały wymagania, jeśli odpowiada ci poziom Bad Company 2 na max to znaczy, że wystarczy ci na długo.

Link to post
Share on other sites

W zasadzie to masz tylko dwa do wyboru i to są laptopy porównywalne z tym GT660 i droższe ale to już twoja decyzja.

 

http://www.x-kom.pl/p/60528-notebook-la ... combo.html

 

Jak ci się bardziej podoba od msi to bierz, to też nie jest zły wybór. Brak innych propozycji w tym segmencie cenowym. Za 7 tysięcy jest Alienware z i7 i 2x5870 na zamówienie.

Link to post
Share on other sites

W msi możesz wymienić kartę graficzną na każdą na MXM3 bez bios Lock. Tylko ludzie kur** nie mylić MXM 3 z MXM III bo to są dwa różne standardy i już parę osób się na tym przejechało. Jeśli w opisie zostało nawet podane MXM III Type B/A to znaczy, że to jest MXM3. Jeśli zostało podane MXM III HE to znaczy, że to NIE JEST MXM 3 I NIE PASUJE.

 

Żeby wymieniać karte graficzną w laptopie lepiej zapytaj się ekspertów jaką chcesz kupić i jaki model laptopa masz. Powiemy ci czy będzie pasować.

 

W asusie też możesz wymienić GTX460M.

 

Reszta jest wymienna w każdym laptopie.

Link to post
Share on other sites

No do JASNEJ CHOLERY. Trybik czy ty w ogóle masz pojęcie jakieś o notebookach? Po cholerę mu Sandy Bridge skoro on potrzebuje laptopa do gier? Po to żeby mógł powiedzieć znajomemu "Patrz mam sandy bridge |Znajomy: Do gier kupiłeś procka z zintegrowanym intelem żeby zaszpanować..."

Link to post
Share on other sites

Witam, a więc tak jestem po 4 dniowej inspekcji tego laptopa ktory doradzil mi Evil_Geniu (Assus G73JW). Wrażenia jak najbardziej pozytywny... Laptop jest tak cichy że słychać kichanie muchy która siedzi obok..:D.wbudowany system EAX ADVANCED HD 5.0 działa na dwóch głośnikach lepiej niż na starym komputerze na głośnikach 5.1. Jeżeli chodzi o wykorzystywanie lapka w grach to jak dotąd zagrałem w Counter Strike: Source oraz Call Of Duty Modern Warfare 2. Jeżeli chodzi o pierwszą grę nie jest zbyt wymagająca, lecz jest różnica w graniu na i7 niż jak wcześniej na core 2 duo. co do cod mw2 to jest duża różnica w teksturach jakości gry (ale nie mogę się przyzwyczaić :]) dzisiaj mam zamiar zainstalować i pograć w call of duty black ops. Co do plusów tego laptopa jest duużo więcej lecz szkoda czasu wymieniać, więc podałem te dwa które dla mnie są najważniejsze. Teraz o minusach, a właściwie jednym minusie. Bateria którą dostałem wraz z zasilaczem. Przy samym przeglądaniu neta, gg itp. trzyma około 1.5H, lecz przy graniu przez neta itp. bateria trzyma około godziny... no to chyba koniec na temat mojej malutkiej recenzji. Podsumowując: laptop który mi doradziłeś ( Evil_Genius) jest świetny, jest dokładnie tą rzeczą której szukałem (znakomita, przenośna maszyna do grania ;) ) więc masz u mnie duuuże piwo :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...