Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym aby ktoś kto zna się na laptopach porównał mi dwa laptopy:

 

Pierwszy: Klik -> MSI <- Klik

 

Drugi: Klik -> DELL <- Klik

 

 

Laptopa poszukuje przede wszystkim do gier komputerowych, które z miesiąca na miesiąc wymagania podwyższają. Od początku planowałem wybrać MSI. Proszę o dokładne porównanie. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

MSI ma znakomity stosunek cena/wydajność, a Dell stawia na jakość ;)

 

Szkoda tylko, że nie podałeś budżetu, ale laptop do gier to wydatek co najmniej 2500 zł.

 

MSI GE600-069XPL - znakomity stosunek ceny do wydajności

http://emobilne.pl/msi-ge600069xpl-p-999.html

 

Dell Inspiron 15r ( N5010 ) - trochę słabsza karta graficzna, ale również znakomita :)

http://www.x-kom.pl/p/62906-notebook-la ... 6-500.html

Link to post
Share on other sites

ten asus wyśmienity tylko troszkę ponad mój budżet

200 zł. to nie jest jeszcze taki majątek. Masz wybór - poczekać trochę i dobierać (za jakiś miesiąc pewnie też będzie tańszy) lub kupić ten MSI zaproponowany przez ciebie. Różnica w cenie wynosi 200 zł., ale między tymi laptopami jest bardzo duża różnica więc warto ;)
Link to post
Share on other sites

Wątpię aby te Asus był wydajniejszy w grach .

GTX 460M jest znacznie wydajniejszy od Radeona 5870 (jedynie w Crysisie wiadomo która z tych kart wygrywa). Poza tym przyda mu się nawet przy obróbce grafiki i filmów (technologia CUDA przyśpiesza te operacje). Poza tym Asus dba o najwyższą jakość i niezawodność swoich produktów.

Bierz Asusa z allegro bez systemu. Ten potem dokupisz za 350zł i będziesz mieć go taniej niż MSI.

Prosimy o linki ;)
Link to post
Share on other sites

takie pytanie jeszcze mam: na ile mniej więcej starczy taki laptop (ten Asus)

Na długie lata :) Przez co najmniej 3 lata pograsz na nim w każdą grę na max :)

 

PS: Dwie sprawy - staraj się nie pisać postu pod postem, oraz nie szalej tak z tymi Pochwałami - dzięki, ale jedna wystarczy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...