Skocz do zawartości

Lamptron FC6 nie pasuje do obudowy Corsair Obsidian 800D


Recommended Posts

Hej, otrzymałem dzisiaj panel sterujący Lamptron FC6, nowsza wersja z czarnym PCB, a nie zielonym.

Panel włożyłem do zatoki 5,25" w kompie i zonk: jak zakręcę śrubki mocujące to panel nie jest na równi z front panelem obudowy - jest wsunięty do obudowy wgląb o 2mm, co wygląda nieestetycznie. Jak panel sterujący włożę tak, że jest na równi z front panelem obudowy to oczywiście nie da się go zamontować, bo mocowanie jest gdzie indziej, niż dziurki w obudowie..

Zauważyłem jeszcze 2 mniej ważne rzeczy:

- nieestetycznie wyfrezowane "paski" na pokrętłach

- brak jednej wtyczki w dołączonych kablach.

Do tego morele zapomniało mi dołączyć faktury zakupu xD .

Szukam posiadaczy tego panelu sterującego. Nie wiem czy to mój egzemplarz czy każdy tak ma (w co wątpię).

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak ja kocham R5 i to że dali całą szynę, a nie same otwory ( bo u mnie też jest krzywo, jak próbuje do otworów zamocować )  

ja mam lamptron FC5 + R5 

 

20170124_214657.jpg

 

20170124_201939.jpg

 

 

 

 

nie idzie tego w otworach zamocować bo jest krzywo 


Co do morele, to odznacz sobie opcję na faktury elektroniczne na profilu ( tak jak kolega mówi, sam też się na to raz złapałem, ale i tak mi wydrukowali jak ich poprosiłem ) 

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie daja, bo masz ja w wersji cyfrowej na swoim koncjie. Co do Lamprona to daj zdjecia.

Ja zawsze dostawałem fakturę w paczce, dzisiaj nie było, ale to moje pierwsze zamówienie w tym roku u nich.

Nie mam na swoim koncie tej faktury (brałem jako osoba fizyczna), w tych zamówieniach, gdzie brałem na firmę to mam możliwośc pobrania faktury zakupu.

 

Tak to wygląda: http://i.imgur.com/wlWHACW.jpg (zdjęcie z neta), u mnie: http://i.imgur.com/v1SBKE6.jpg .

 

Dodam, że w sklepie angela.pl w opisie tego panelu sterującego widnieje informacja, iż posiada on przednią blachę o grubości 4mm. Zmierzyłem grubość przedniej blachy w moim panelu i ma ona 2mm, wiec różnica 2mm (tyle, ile jest schowany panel sterujący w obudowie). Czyżby w tym tkwił szkopuł?

Edytowane przez bartek19933
Link to post
Share on other sites

Myślałem, że istnieje jeden standard jeśli chodzi o wszelkie urządzenia/napędy/panele itp montowane w zarobkach 5,25". Dziwne, że napędy DVD pasują przeważnie do każdej obudowy.

 

W Lamptronie FC6 mam 3 rzędy gwintów do zamontowania panelu w obudowie i żaden nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

standard jest, ale mówi tylko ile w pionie i poziomie mają być od siebie 2 pary dziurek z jednej strony, nie ile mają być od frontu obudowy ( dlatego masz ich po kilka, zamiast tylko 4 na stronę, abyś mógł dostosować, co bardziej myślący, zrobili szynę, jak w R5, zamiast dziurek ) 

Link to post
Share on other sites

Jeszcze taka sprawa: zaznaczyłem przy zamówieniu na morele, żeby wysłali do mnie paczkę kurierem. Zawsze wysyłali DHLem, a to zamówienie wysłali Pocztexem i o dziwo paczkę przyniósł zwykły listonosz.

 

Czy listonosz może w razie czego spisać protokół szkody?

 

Trochę to dziwne, że zamawiałem kurierem przesyłkę, a przynosi ją listonosz..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...