Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w sierpniu kupilem p9lite jednak nie jestem zbytnio z niego zadowolony. Czasem lapie zwiechy. Teraz z chin mozma kupic xiaomi mi 5 za jakies 1000 zl wlasnie. Czy to bedzie dobry wybor? Wazny dla mnie jest aparat, bateria i plynnosc dzialania, gdy otworze sobie kilka aplikacji. Sprzedawac p9lite i kupowac mi5? Czy moze cos innego? A moze w tej cenie nie kupie niczego co bedzie lepsze od tego co posiadam aktualnie ?

Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

Raczej nie kupisz nic wiele lepszego za te pieniądze. No chyba ze pogodzisz się z brakiem gwarancji i zakupisz mi5 z Chin. Telefon dobry, mega wydajny jak na swoją cenę, aparat i bateria w porządku. Tylko brak pasma 800mhz które jednak coraz częściej jest stosowane w Polsce oraz tak jak wspomniałem gwarancji.

 

Jeśli jednak chcesz coś z gwarancją i z oficjalnej dystrybucji to raczej szoku wydajnosciowego nie doznasz, p 9 lite to jeden z lepszych konsensusów pomiędzy wydajnością, aparatem, bateria, wykonaniem w swojej cenie. Jeśli jednak uda ci się go sprzedać za dobre pieniądze to rozważyłbym zakup Nexusa 5x, posiadałem takowego i czysty android robi z niego demona prędkości, aparat i czytnik również świetne, jednak wykonanie i trzymanie na bateri nie jest najlepsze.

 

LG G4 tez jest ok jak na swoją dzisiejsza cenę, która spadła zapewne przez niechęć spowodowaną padającymi płytami głównymi, ale zdaje się ze już zostały z tego wyleczone bo już od kilku miesięcy brak na forum słuchu o jakimś padniętym G4.

 

Może gdybyś dołożył kilka stówek to wyłapałbyś galaxy s6 który jest bardzo dobry ale ze słaba bateria, lub jeszcze trochę więcej do honora 8 lub p9 nie lite, ale to koszt już około 1300.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, nad honorem 8 sie zastanawialem, ale z tego co przegladalem sklepy to koszt 1800. Za 1300 bylbym sklonny kupic

 

Mam na sprzedaż Galaxy S6 używanego, data zakupu grudzień 2015 więc jest jeszcze na gwarancji, cena 1000 PLN jakbyś był zainteresowany, to pisz. Normalna faktura z Media Markt.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, nad honorem 8 sie zastanawialem, ale z tego co przegladalem sklepy to koszt 1800. Za 1300 bylbym sklonny kupic

 

Wszystkie ceny o których mówię dotyczą olx, ceny sklepowe są znacznie wyższe niestety. Na olx masę telefonów z przedłużenia umowy, są nowe, wystarczy dopilnować by faktura była z podatkiem VAT a nie marzą 0% i mamy tez pewną gwarancję. Na olx honora 8 znajdziesz w cenach od 1500, a za 1300 znajdziesz może używanego, choć przynajmniej w mojej okolicy zauważyłem ze o używanego honora 8 ciężko, prędzej znajdziesz p9-tki, bo to jednak telefon który jest dłużej na rynku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...