Skocz do zawartości

Freezy w trakcie gry ( nvlddmkm )


Recommended Posts

Mam nadzieję, że to dobry dział.

 

Od dawna mam pewien problem, wielokrotnie próbowałem go naprawić i niestety do tej pory mi się nie udało. Jednak mam już dosyć i chcę spróbować jeszcze raz, być może Wy na coś wpadniecie. Chodzi o to, że gdy gram w jakieś gry, to przy niektórych jest tak, że gra ( obraz i dźwięk ) się nagle zatrzymują i aby z tego wyjść, muszę wcisnąć ctrl alt delete, wyjść do tego okna systemowego, wrócić z powrotem i wtedy dopiero gra dalej rusza. Jest to cholernie irytujące, zwłaszcza w grach gdy taka 5-10 sekundowa przerwa może mnie kosztować przegraną.

 

I teraz to co sam zauważyłem, gdy wchodzę w podgląd zdarzeń a potem w błędy, to po sprawdzeniu godzin w których występuje ten bład, wychodziło by na to, że odpowiedzialnym za to jest błąd nvlddmkm, o dokładniejszym opisie \Device\Video7\Graphics Exception: ESR 0x404490=0x80000001 lub \Device\Video7 Graphics Exception:  MISSING_MACRO_DATA, raz jest ten a raz tamten. Wiele robiłem by to naprawić, ale że to rozciąga się na conajmniej rok to nie wszystko pamiętam, więc jeśli trzeba, to spróbuję od nowa.

 

Komputer to 

 

AMD FX 6300

 

Palit GeForce GTX 650 Ti Boost

 

XFX Pro 450W

 

msi 970A-g46

 

 

 

Z góry dziękuję za wszelkie pomysły i pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Zerknij tu. Sterowniki zaś po normalnym ich odinstalowaniu wyczyść jeszcze tym programem.

Dzięki, na razie spróbowałem zwiększyć napięcie w programie msi afterburner, zobaczymy czy to coś podziała. A tym programem usuwałem sterowniki kilka razy, nic to nie dało. Dam znać czy zwiększenie napięcia pomogło. 

Niestety zwiększanie napięcia karty graficznej też nie pomaga. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...